Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én veszem úgy észre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én veszem úgy észre, hogy ha egy férfi úgy állna a női párjához, ahogy egy átlagos aktív áll a passzív párjához, akkor már rég megtörtént volna a nők lázadása?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Van akinek ez kell, a passzívokat nem zavarja hogy alá vannak rendelve, ha zavarja őket, általában szexben és unik nem csak a kapcsolatban
2017. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Én nem vagyok alárendelve, asszem sokkal több hetero nő van..

Passzívnak lenni az ágyban, eleve rossz szó mert irtóra nem vagyok egy fadarab- nem vagyok passzív nagyon is tevőlegesen részt veszek a sexben, csak a fenekemet dugják ennyi.

Azt gondolom, sokkal több virágcsokrot, aranyékszert, parfümöt, kellemes otthoni gyertyafényes vacsorát kaptam a páromtól mint egy nő az övétől.

2017. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Nők kázadása wtf xdd mintha minden ferfi egyforma lenne es minden no egyforma lenne h egysegesen fellazadnak xd milesz utana? Kitortik a nemek vilaghaboruja?

Ne legy nevetseges, teljesen egyeni h ki h banik a parjaval es ki hogy hagyja h a parja banjon vele. Velem ugy banik a parom mint az egyenrangu parjaval, hiszen azvagyok neki.

2017. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azért a gyertyafényes vacsorától ne legyünk elragadtatva, nagyobb elnyomás esetén nagyobb energiabefektetést kell az aktívnak tennie, hogy maga mellett marasztalja a passzívot. De jó, hogy mondod az elnevezést. Miért kapta a passzív a passzív elnevezést, és miért kapta angolul a bottom elnevezést? Véletlenül?
2017. okt. 16. 22:47
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora szerencsétlen vagy kérdező:) a legtöbb párkapcsolatban élő passzív beállítottságú meleg nincs elnyomva, több az olyan nő aki szinte szolga a pasijának. Mire akarsz ezzel az egésszel kilyukadni amúgy?
2017. okt. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Arra akarok kilyukadni, hogy a passzívok sokkal kevésbé érvényesítik az érdekeiket, mint a nők. Hány olyan mozgalom van, amely a passzívelnyomás ellen harcol? Hány olyan szervezet van, mely a melegkapcsolaton belüli erőszak áldozatainak a segítésére jött létre?
2017. okt. 17. 00:23
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Ne legyen senki eletkeptelen. Aki elnyomo kapcsolatban van, lepjen ki belole meg ha nehez is. Alljon a maga labara es akkor nem kell fuggeni senkitol...de persze sirni es semmit nem tenni mindig konnyebb.
2017. okt. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

4:

Szóval legyen magyarul a passzív elnevezése fenék, az aktívé pedig vezető/irányító?

(top és bottom)


Azért ez lett a neve, mert ha egy szexuális aktusban férfi is érintett (heteró kapcsolatok, meleg férfi kapcsolatok), akkor a szexuális aktus legfontosabb eleme a férfi behatolása a partnere testébe a péniszével. És ebben valaki lehet behatoló (aktív) vagy befogadó (passzív). Ez az elnevezés simán a dugásról szól, semmi másról.

2017. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Ne legyünk a gyertyafényes vacsorától elragadtatva akkor mitől legyünk?

Micsoda egy manipulatív xemétláda vagy...

Én el vagyok tőle ragadtatva köszi, és nem azért fektet energiát a romantikába és a megbecsülésembe hogy másnap erőszakkal vegye el amit gondol.

2017. okt. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Neked valami téveszméd van a homosexuális párkapcsolatokban a bottom fél személyiségéről, meg arról hogy az ágyban és azon kívül mit jelent.

Semmit.

Azon kívül hogy a fenekemet dugják semmit.

Én vagyok a határozottabb személyiség kettőnk közül, és nem a párom.

Ez egy tipikus rossz magyar fordítás semmi több és semmiféle elnyomásról szó nincsen.

Biztos vagyok benne, hogy a hetero kapcsolatokban egy feleségnek vagy egy barátnőnek sokkal több felület adódik hogy elnyomják, változásra bírják bizonyos kérdésekben.

2017. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!