Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belementem üvegezős játéknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belementem üvegezős játéknál csókba egy fiúval és összezavarodtam mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiú akivel csókolóztam meleg, előtte ittunk, és mivel rámutatott az üveg meg kellett csókolnom. Fura mert rendesen élveztem, és rossz volt abbahagyni. Azóta józanul is azon gondolkozom, hogy milyen lenne vele. Egy másik buli után, elmentünk sétálni, és akkor is csókolóztunk de tovább nem jutottunk mert csörgött a telefonja. Szoktunk beszélgetni, de józanul nem merek kezdeményezni, neki kellene mert bújik hozzám, ha kettesben vagyunk de tovább nem lép.
2018. nov. 21. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos. Szerintem mondd el ezt neki ahogy ide leírtad. Csókolózzatok tovább, találjátok ki közösen mi jön be nektek. :D
2018. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elmondom neki, este átjön filmet nézni, mert a szüleim nincsenek itthon.
2018. nov. 21. 18:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez de jó :) Szurkolok neked hogy össze jöjjön🤞🤞 De aztán majd írd le mitörtént!😎🤓
2018. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 kovpet ***** válasza:
100%

"este átjön filmet nézni, mert a szüleim nincsenek itthon"


Plusz a csókok... ez alapján sínen van az ügy. :)

2018. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Szurkolok haver! 😊 Ez olyan aranyos hallod. 😍😍😍
2018. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Remélem majd mesélsz. Akár priviben is.


Ha élvezed akkor csináld.

2018. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
:) egy mázlista vagy :)
2018. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg a fejleményeket, kíváncsian várjuk 😊
2018. nov. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Na?
2018. nov. 22. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Este átjött,lefeküdtünk a franciaágyamra néztük a filmet, hozzám bújt, úgy gondoltam hogyha nem lép akkor nekem kell. Elkezdtem simogatni a karját, majd a hasát is és mivel nem szólt semmit, láttam rajta, hogy tetszik neki megcsókoltam. Tovább is mentünk, volt orális téma, és most együtt vagyunk.Ő olyan kis félénk fiú nem mert kezdeményezni, mert azt gondolta, hogy a lányokat szeretem.
2018. nov. 22. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!