Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Nektek tetszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Nektek tetszik a szőrös fenék?

Figyelt kérdés

2018. nov. 22. 23:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú hogy milyen gonosz emberek vannak :( Miért fáj nekik hogy én egy férfit szeretek? 18/F
2018. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Kedves ,,14''


Nem kell,,félre magyarázni" azt, amit leírtam!


Senkinek semmi köze az ön szexuális beállítottságához, de nem kell ezt nagy ,,dobra" verni, négy fal között azt csináljon mindenki, ami neki, és a partnerének jól esik, de természetesen erőszakmentesen.


Már a Római Birodalomban is voltak,,homoszexuálisok" és akkortájt, nagyon helyesen nem nevezték őket,,műszavakkal” pl. ,,melegeknek”!


Mint már azt a,,kérdés-feltevéssel" kapcsolatban leírtam, meleg szót használjuk arra, ami az értelme, pl. meleg a nyári időjárás, vagy a mindennapi finom ebéd!


Valamint akkoriban nem,,reklámozták" magukat, és nem vonultak az utcákon, és nem rontották meg a fiatalokat!


Tehát, ha kérhetem, ne,,mossa össze a dolgokat" magyarán ne tévessze össze a ,,szezont a fazonnal"!

2018. nov. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Kedves ,,12''


Mi újság,,érvei" nincsenek, csak ,,bunkó-beszólásra" telik!

Ne feledje a,,beszólása" csupán önt minősíti, természetesen ,,negatív" előjelel!


Ennyire fájnak a ,,TÉNYEK"???!!!


Ha nem lenne,,világos" csupán annyit írtam le hozzászólásként, hogy ne ferdítsük el a szép magyar anyanyelvünk szavait, értelmét!


Tehát ne cseréljük fel a szavaink értelmét, mivel jómagamnak, és még sokan másoknak, akik nem vagyunk,,homoszexuálisok" nem elfogadható a ,,csúsztatás"!


Mivel ha elfogadnánk a,,homoszexuálisok" szó használatát, akkor ezen túl a vasárnapi húsleves, vagy a nyári időjárás legyen ,,homoszexuális" mivel egyesek kisajátítják maguknak a ,,meleg" szót???!!!

2018. nov. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%
Úristen mekkora sötétség árad pár hozzászólóból főleg az előttem lévőből :/
2018. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

,,Kedves" # 17.


Úgy,,fest" hogy önből árad a ,,FÉNY" mivel ön szerint, mindenki ,,sötét" aki nem ért egyet a ,,homoszexualitással és a leszbikussággal"!


Számunkra, akik nem ,,pátyolgatjuk" a ,,ferde szexuális hajlamot" egy kiváló következménye-eredménye van, a ,,ferde-szexuális-beállítottságuak" viselkedésének, hogy nagy hányaduk ez által nem fog ,,szaporodni"!


Nos, erre válaszoljon,,FÉNYESÉGED" ha tudd!

2018. nov. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

Kedves #11, #15, #16 #18 (ha jól látom egy szerző tollából származik az összes hozzászólás).


Szeretnék reagálni a felvetéseire, ha megengedi!


"Már a Római Birodalomban is voltak,,homoszexuálisok" és akkortájt, nagyon helyesen nem nevezték őket,,műszavakkal” pl. ,,melegeknek”!"

Egyrészt a Római Birodalomban és egyébként az egész ókorban jellemzően nem csináltak problémát a homoszexualitásból és a biszexualitásból. Ha ennyire képben van a történelem ezen szakaszával ezzel biztosan tisztában van Ön is. Nyíltan beszéltek róla és nem volt titok, hogy sokan keresték férfiak társaságát is amellett, hogy nőkkel is éltek házaséletet. És (legjobb tudomásom szerint) nekik is volt szavuk a melegekre (bocsánat, homoszexuálisokra. Nehéz ezektől a műszavaktól szabadulni).


"meleg szót használjuk arra, ami az értelme, pl. meleg a nyári időjárás, vagy a mindennapi finom ebéd!"

"Ha nem lenne,,világos" csupán annyit írtam le hozzászólásként, hogy ne ferdítsük el a szép magyar anyanyelvünk szavait, értelmét!"

Rendben, akkor ne "ferdítsük el szép magyar anyanyelvünk szavait" és mostantól lesz szíves a várandós, vagy áldott állapotban lévő hölgyeket terhesnek vagy vemhesnek, a mozgásukban korlátozottakat bénának, a szellemi fogyatékkal élőket pedig hülyének hívni, hisz ezek mind hosszú évekig használatosak voltak a fenti csoportokra. Emellett lesz szíves az afroamerikaiakat is ni**ernek nevezni ahogy azt korábban nagyon sokáig tették. A homoszexuálisokra is használatos volt az a bizonyos "b" betűs szó. Akkor talán térjünk vissza erre. Emellett nyugodtan lehet használni az éjszakai életmódot folytató rovarok védelme és nyelvünk szépségei kapcsán (éjszakai pillangó helyett) a kur*a is, hisz akkor nevezzük nevén a dolgokat. Már csak azért is, mert az "örömlényt" kifejezést sem helyes használnunk hisz az örömapa kifejezésünket tünteti fel rossz színben. Gondolom a fenti eszmefuttatási alapján ezekkel is maximálisan egyetért. Bár engedje meg nekem azt a feltételezést, hogy például mozgásukban korlátozott személyeket segítő vagy az ilyen személyek által látogatott fórumokon feltételezésem szerint nem jelenik meg hasonló hozzászólásokkal a szép magyar "béna" kifejezésünk védelme érdekében. Javítson ki ha tévednék.


"Valamint akkoriban nem,,reklámozták" magukat, és nem vonultak az utcákon, és nem rontották meg a fiatalokat!"

Utcára vonulniuk valóban nem volt szükséges, hiszen természetesnek számított ez a viselkedési forma, így nem volt szükség arra, hogy harcoljanak a jogaikért. A megrontással kapcsolatban csak annyit jegyeznék meg, hogy ha azzal meg lehetne "rontani" egy személyt, hogy egy adott viselkedési formát lát, akkor a melegek (bocsánat, homoszexuálisok) mindegyike heteroszexuális lenne, hisz otthon, a médiában, olvasmányaink és egyéb élményeink kapcsán mindannyian a heteroszexuális mintát látjuk elsősorban. Ezt hogyan képes összeegyeztetni az ön által leírtakkal?


"Számunkra, akik nem ,,pátyolgatjuk" a ,,ferde szexuális hajlamot" egy kiváló következménye-eredménye van, a ,,ferde-szexuális-beállítottságuak" viselkedésének, hogy nagy hányaduk ez által nem fog ,,szaporodni"!"

El kell hogy szomorítsam. A homoszexuálisok aránya a társadalomban mérések alapján állandó. Ha "pátyolgatják", ha nem mindig is voltak homoszexuálisok és nem akarom elszomorítani, de mindig is lesznek. Lehet ellenü(n)k boszorkányüldözést folytatni, de ennek csak két következménye lesz. Egyrészt Ön nagyon jól fog aludni, mert megmondta a "ferde-szexális-beállítottságúaknak" a magáért(látja! ön is ebbe a hibába esett amivel minket vádol, hisz a Pisai ferde tornyot sem emlegetjük Pisai honoszexuális toronyként. Akkor mégis lehet egy szót több értelemben használni? Nagyon szép ez a magyar anyanyelvünk, hogy ilyen csodákra képes! Nemde?). Másrészt közel félmillió magyar honfitársát kárhoztatta továbbra is azzal, hogy az Ön jó ízlése felettébb való mint az ő boldogságuk.


"Senkinek semmi köze az ön szexuális beállítottságához, de nem kell ezt nagy ,,dobra" verni, négy fal között azt csináljon mindenki, ami neki, és a partnerének jól esik, de természetesen erőszakmentesen."

Ezzel kapcsolatban még megjegyezném, hogy nagyon sokan vagyunk akik nem verik nagydobra, nem reklámozzuk, hogy kivel és mit óhajtunk a hálószoba meghitt magányában csinálni. Ennek ellenére Önök minket is elítélnek. Teszi ezt úgy, hogy ha két nő ölelkezik, vagy kézen fogva sétál akkor többségében csak annyit mondanak, hogy "biztosan jó barátnők" ha mindezt két férfi teszi akkor viszont menjenek haza és csinálják otthon. Én kettős mércét látok ami csak engem zavar Önöket láthatóan nem.


Végezetül csak azt nem értem, hogy milyen körülmények között sikerült az a mindannyiunk számára "szerencsés véletlen", hogy Ön egy átlagos ismertségű weboldal, alig ismert alkategóriájának egyik kérdésére rátalálva szükségét érezte a fenti aggályainak hangot adni. Hisz a szóban forgó téma (miszerint a jelenlévő melegek esztétikai érzékét mennyiben elégíti ki egyes férfiak alfelén található szőrzet mennyisége) nem feltétlenül tartozik abba a kategóriába amit az oldal átlag felhasználói keresőszóként a megfelelő mezőben megadnának...

2018. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Kedves ,,# 19"


Végre valaki, akinek van akkora,,szó-bősége" hogy intelligens módon válaszolt nekem, és nem a ,,bunkó-személyeskedő" ,,nyomdafestéket nem-tűrő” stílust választotta!


Természetesen nem fogok ettől,,egyetérteni" önnel, bár nagyon ,,profi módon" valamint hosszasan érvelt!


Véleményem szerint ön nagyon,,profin" ért ahhoz, hogy ,,ki-félre magyarázza" az általam vagy bárki által leírtakat, gondolom máskor is, ugyanezt teszi, ha valaki nem vall ugyanolyan ,,bal-liberális" értékrendet, mint ön, és sokan mások napjainkban!


Nos, visszatérve az ön érvelésére,,vér-profin" sikerült kimagyarázza az általam leírtakat pl. amikor azt írja a ,,hsz" végén, hogy nem érti, miért is kellett jómagamnak egyáltalán ide vélemény írnom...


...Induljunk ki abból, hogy bárki szóvá teheti a véleményét, ha azzal nem sért ,,kő-bunkó" módon másokat, tehát:


1, csupán azért ,,bátorkodtam" ide leírni a ,,szerény-véleményem" mert napjainkban már kezd olyan ,,polkorekt-médiaterror" működni, hogy lassan a ,,normális”többségnek kell elszégyellnie magát, ha nem vall, ,,bal-liberális" és ,,másságot = homo-szexualitást = leszbikusságot" pátyolgató hozzáállást!


2, visszatérve a magamutogató,,nem kicsit undorító" Andrássy úti vonulgatás kapcsán, nos erre gondoltam, hogy ezzel lehet pl. gyerekeket ,,megrontani" valamint a legfontosabb, nem kellene vallásos magyar emberek érzékenységét azzal sértegetni-megalázni, hogy ,,papi-reverendába" öltözött ,,homo-szexuális" fiatalok még ,,Bibliát" is tartanak a kezükbe!


3, Továbbá kérem, azt se feledje, hogy volt ebben a ,,kis megcsonkolt" Magyar hazákban 45 évnyi ,,komunizmusz" és akkoriban, is ugyanúgy léteztek ,,homo-szexuálisok" de akkoriban ez nem volt oly ,,trendi" ezzel ,,kérkedni” mint napjainkban!


Végezetül egy ide illő kis vicc, amit a ,,hírős-facsebukon" találtam:


Tizenéves ,,fiatal-emberke" közli az Édesapjával, hogy ő ,,meleg"...


Erre az Édesapja három kérdést tesz föl neki:


- fiacskám van neked a Rózsadombon (Budapest) min. egy-két, 200 m2 családi házad (villád)?


-gyerek válaszol, nincs!


-fiacskám van neked 200-300 millió forintod a Bankban?


- gyerek válaszol, nincs!


-fiacskám van neked egy-két luxus személy gépkocsid pl. Ferrari, AMG tuningos 600-as Mercedes-ed stb...stb.


- gyerek válaszol, nincs!


Erre az Édesapja, azzal zárja le a párbeszédet, nos kisfiam, ha ilyen vagyonnal nem rendelkezel, akkor te nem vagy,,meleg” te csak egy,,kis-b-i vagy"!

2018. nov. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%
Tehát ha nem gazdag de meleg az illető akkor már nincs joga a boldogsághoz?
2018. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 'meleg' ellenző. Szerintem ez a téma már túl van tárgyalva! Köszönjük! 😊
2018. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Manapság az ilyen 'megmondomembereket' sokkal jobban megvetik és utálják, mint magukat a melegeket. :)
2018. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!