Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Nektek tetszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Nektek tetszik a szőrös fenék?

Figyelt kérdés

2018. nov. 22. 23:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
98%

Kedves #20!


Ismét összejött néhány hozzászólás amire úgy érzem szükséges reagálnom.

Nem is tudom, hol kezdjem.



Azt gondolom, hogy egy kicsit sem magyaráztam félre az Ön által leírtakat, csak próbáltam rávilágítani mindazokra a tényekre amik szerintem meglehetősen kérdésessé teszik mondanivalóját. És ha valaki másképpen gondolkodik akkor igyekszem érvekkel meggyőzni amellett, hogy az ő érveit is meghallgatom, ha nem értek vele egyet cáfolom.

És téved. Nem vagyok balliberális. Nem tartom magam egyik politikai irányzat képviselőjének sem; irtózom a politikától. Humanistának tartom magam.



"Nos, visszatérve az ön érvelésére,,vér-profin" sikerült kimagyarázza az általam leírtakat pl. amikor azt írja a ,,hsz" végén, hogy nem érti, miért is kellett jómagamnak egyáltalán ide vélemény írnom. Induljunk ki abból, hogy bárki szóvá teheti a véleményét, ha azzal nem sért ,,kő-bunkó" módon másokat, tehát:"

Pont erre próbáltam célozni. Önnek nyilván jogában áll a véleményét minden fórumon megosztani a nagyérdeművel. Azonban a jog birtoklása és a jog gyakorlása közt azt gondolom van egy erkölcsi alapon meghozott döntés. Hadd éljek egy példával. A buszon jegyet váltok és ezzel a jeggyel jogom van utazni, és jogom van ezt egy szabad ülőhely elfoglalásával megtenni. Ennek ellenére, ha egy várandós anyukát vagy idős beteg embernek csak állóhely marad legtöbben felállunk és átadjuk a helyünk. Annak ellenére tesszük ezt, minden jogunk megvan az ülőhelyünkhöz.

Önnek nyilván joga van a véleményéhez, és ahhoz is joga van, hogy akár ezen az oldalon, akár ennél a kérdésnél ennek hangot is adjon. Én azonban csak azon értetlenkedek, hogy Ön, annak tudatában, hogy a fenti kérdés konkrétan a "homoszexualitás" témakörben helyezkedik el (amit elsősorban melegek által látogatott, a melegek problémáit taglaló kérdéseket tartalmaz); annak tudatában, hogy a hozzászólását elsősorban melegek fogják olvasni; annak tudatában, hogy mi is tökéletesen tisztában vagyunk azzal, hogy az ön által képviselt álláspont jelenleg is széles körben támogatott országunkban; annak tudatában, hogy számunkra ez az álláspont sértő, fájó és sokunknak napi szinten komoly lelki megterhelést jelent; mindezek tudatában ön mégis úgy döntött, hogy szükséges a fenti hozzászólásokban ezt ismételten az orrunk alá dörgölnie.

Én értem, hogy önnek fontos a véleménye, de azt nem értem, hogy miért érezte szükségét ezt itt is a fenti módon prezentálni. Főleg annak tükrében, hogy minket vádol azzal, hogy erőszakkal akarjuk elfogadtatni magunk. Én inkább az ön hozzászólásában vélem fellelni ezt az erőszakos véleményterrort.


"napjainkban már kezd olyan "polkorekt-médiaterror" működni, hogy lassan a "normális” többségnek kell elszégyellnie magát, ha nem vall, ,,bal-liberális" és ,,másságot = homo-szexualitást = leszbikusságot" pátyolgató hozzáállást!"

A PC szerintem sem a megfelelő út. Nem hiszem, hogy a szavainkat kell megváltoztatni; azt gondolom a gondolkodást volna szükséges. Emellett azt gondolom, hogy nem fogok egy mozgássérültnek tolókocsit emlegetni, ha számomra semmibe sem kerül a kerekesszék kifejezést használni. Azt gondolom, hogy ennek nem kényszernek kellene lennie. Azt gondolom, hogy a társadalom felől az egy szép gesztus, ha nem használok adott személyek számára sértő kifejezéseket.



"Visszatérve a magamutogató,,nem kicsit undorító" Andrássy úti vonulgatás kapcsán, nos erre gondoltam, hogy ezzel lehet pl. gyerekeket ,,megrontani" valamint a legfontosabb, nem kellene vallásos magyar emberek érzékenységét azzal sértegetni-megalázni, hogy ,,papi-reverendába" öltözött ,,homo-szexuális" fiatalok még ,,Bibliát" is tartanak a kezükbe!"

Egyrészt továbbra sem gondolom, hogy a gyermekeket meg lehet rontani ilyen formán. Másrészt jómagam sem nézem jó szemmel az ilyen provokatív megnyilvánulásokat. De azt önnek is tudnia kell, hogy ez egy(néhány) ember volt, és nem pedig az a több százezer honfitársunk akik történetesen melegek. Ön viszont mindannyiunkat elítéli. Általánosít. A melegek nem ilyenek, de vannak ilyen melegek is. Persze pont az ön által említett "polkorrekt-médiaterrort" támasztja alá, hogy a televíziók őket mutatták és nem azt a több száz átlagos kinézetű felvonulót akiken "nem volt semmi érdekes".



"Továbbá kérem, azt se feledje, hogy volt ebben a ,,kis megcsonkolt" Magyar hazákban 45 évnyi ,,komunizmusz" és akkoriban, is ugyanúgy léteztek ,,homo-szexuálisok" de akkoriban ez nem volt oly ,,trendi" ezzel ,,kérkedni” mint napjainkban!"

Egyrészt senki sem kérkedik ezzel. Sokunknak hosszú évek kemény lelki küzdelme elérni azt, hogy el tudjuk fogadni azt amin nem vagyunk képesek változtatni.

Gondolom, azon ön sem csodálkozik, hogy egy olyan politikai helyzetben ahol az ember másságáért kényszergyógykezelés, elektrosokk vagy adott esetben börtönbüntetés vagy deportálás járt sokkal kevesebben merik felvállalni önmagukat. Persze úgy érzem önnek ezzel semmi problémája, hisz amit nem látunk az nem létezik. Sajnos igen. Létezünk, és mi is szeretnénk emberhez méltó életet élni.


"Végezetül egy ide illő kis vicc,"

Ne haragudjon de ez egyrészt nagyon nem illik ide, másrészről egyáltalán nem vicces.


"Mint már azt eddig is leírtam, felőlem, 4 fal között mindenki olyan szexuális örömöket nyújtson a partnerének amilyet ők közösen jónak, találnak!"

A szexualitás a négy fal közé való. Ezzel egyetértek. DE azt gondolom, hogy egy meleg párnak is ugyanolyan joga van a társadalmilag elfogadott párkapcsolati külsőségekhez, mint egy hetero párnak. Ön a négy fal közé zárná azt, ha mi kézen fogva szeretnénk sétálni, ha meg akarjuk ölelni a párunk, urambocsá megcsókolnánk őt. Persze a hetero testiség ellen semmi kifogást nem emel, annak ellenére, hogy egyes filmekben ma már akár a kendőzetlen szexuális aktus sem ritka.

Tudja, számunkra a fenti mondatának az az üzenete, hogy "Takarodjon minden homoszexuális a közterekről. Rettegjenek, bújjanak a föld alá, mert mi nem fogjuk SOHA hagyni, hogy az ilyenek nyugodtan éljenek közöttünk". És tudja tartok tőle, hogy titkon ezt így is gondolja. Persze erre is azt fogja mondani, hogy kiforgatom a szavait.


"De ne kérkedjenek ezzel, mert mi akik, normális,,férfi-női" család modellt követünk (kb. 90% -an vagyunk) mi soha nem ,,vonulgatunk" teher-autó platókon, és nem áll szándékunkban, senkit megváltoztatni, meggyőzni!"

Ha valóban nem áll szándékában senkit megváltoztatni akkor tényleg semmi ötletem nincs azzal kapcsolatban, hogy miért osztotta meg velünk gondolatait.

Másrészt azzal kapcsolatban, hogy önök nem "vonaglanak teherautók platóján" lenne egy kérésem. Szánjon rá egy napot, és számolja meg hány alkalommal szembesül a hetero szexualitást mutató/felhasználó jelenséggel a mindennapjai folyamán. Legyen az reklám, film, vagy akár csak egy séta a közeli parkban. Én megtettem, nagyon nagy számot kaptam nap végére. A társadalmunk szinte mindent a szexualitással propagál / akar eladni. Csak ez már szinte senkinek nem tűnik fel. Szinte természetes, hogy egy sportautót egy lengén öltözött modellhölgy "ad el" a reklámfelületen.

Majd legyen olyan kedves és tegye meg ugyanezt a homoszexualitással kapcsolatban. Én ezt is megtettem. Elenyészően kevés olyan jelenséggel találkoztam egy ugyanolyan napon, pedig én meleg vagyok.

2018. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!