Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan és minek a hatására...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és minek a hatására jöttetek rá, hogy melegek vagytok? Illetve volt-e korábban hetero kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Ami ennél is "jobban" érdekel: egy meleg fiú ismerősöm (nem annyira közeli hogy meg merném kérdezni) mondta, hogy ő volt együtt lánnyal is, szex is volt köztük. Szóval a kérdés: ebben az esetben van valamilyen vonzalom? A szex konkrétan hogy megy? Mmitn képes felizgulni egy nem "tudatosult" meleg egy ellenkező neműre?

Ne vegyétek sértésnek a kérdést, gondolom ezek komolyabb lelki folyamatok, de szimplán csak érdekel, hogy ez hogyan működik.



2018. nov. 23. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Nem vagyok meleg de azt KIZÁRTNAK tartom, hogy egy melegnek legyen hetero kapcsolata. Már akkor elhányná magát egy meleg (nem biszex) amikor egy lánnyal csókolózna, a puncitól pedig képtelen lenne felizgulni.
2018. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Úgy van ahogy az első írja. A melegek/leszbikusok annak is születnek. Aki kipróbálja a másik nemmel az szerintem már inkább biszex, mégha csak egyszer is történik
2018. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezért kérdezem. Nem tudom, ez mennyire egyértelmű. Igazából abból indulok ki, hogy fiatalon esrtleg nem annyira egyértelmű/szégyenli/nem tudja kezelni az érzéseket és esetleg emiatt lehet ilyen, hogy ellenkező neművel is. Biztos nem egyformán megy ez mindenkinél. Nem tudom, ezért várom olyanok válaszát, aki "benne van" a helyzetben
2018. nov. 23. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Szia, az első kettő nem ért hozzá. Egy melegnek lehet ál heteró kapcsolata. Számos olyan meleg van, akik korábban létesítettek kapcsolatot a másik nemmel. Én ezt elítélem, mert nem lennék rá képes, de van, aki igen. Nem volt hatás, csak fokozatosan rájöttem, hogy a lányok nem vonzzanak szexuálisan. Ekkor 13 éves voltam, de már kb. 12 éves koromban meg az előtt is ez volt, csak akkor nem gondoltam bele, hogy ez rendellenes. Mivel 14 éves koromban biztos voltam benne, hogy meleg vagyok, ezért utánna nem állt szándékomban lányokkal kapcsolatot létesíteni. És előtte sem, mert csak az elvetemült állatok szexelnek ennyi idősen. Aki meg meleg, teszemazylt 17 éves, tudja magáról, hogy az, de ennek ellenére lánnyal képes szexelni, azzal valami baj van. Jó sok pénzért lefeküdnék egy lánnyal én is, csak nem állna fel rá a péniszem. Valahogy meg lehet oldani viszont.
2018. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy mindig tudtam. Persze amíg az ember kicsi és nem tudja mi az amit érez addig nem foglalkoztatja a kérdés. A gond ott kezdődött amikor rájössz, hogy nem tudsz megfelelni annak a képnek amit elvárnak tőled és tudatosul benned, hogy sokan emiatt mennyire elítélnek. Itt kezdődik az a "szopóroller" amin szerintem minden meleg átmegy. Először tagadás, aztán elfojtás, beismerés rejtőzködés és végül az elfogadás. Az változó, hogy melyik szakasz kinek mennyi ideig tart. Van aki átugrik egy-két lépést. Mi sem vagyunk egyformák.

A hetero kapcsolattal kapcsolatban én mindig tudtam, hogy nekem nem menne lánnyal így csak olyan semmilyen próbálkozásaim voltak. Arra nagyon vigyáztam, hogy az ágyig véletlenül se jussunk el. De vannak olyan melegek akiknek megy lánnyal is és van/volt kapcsolatuk lányokkal is (bár ha engem kérdezel ehez kell némi biszexualitás is).

2018. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy ez a szexuális elköteleződés egyik és másik nem mellett tök hülyeség. Pl én mindig is hetero kapcsolatban éltem, viszont voltak ú.m. kalandjaim más lányokkal (mmint én is nő vagyok). Érdekes módon ezen csak egy-két nagyon konzervatív pasi akadt fenn, a többieknek ez kb valami rejtett fantáziakép. Ezt csak arra mondom, hogy vannak melegek akik lányokkal is csinálták. Sokszor az is felmerül bennem, hogy sokan vagyunk ezzel így, csak marhára nem divat megélni az érzéseinket meg vágyainkat -nyilván ha ezzel senkit nem bántunk. Mert ugye kilóg a manapság annyitt emlegetett szipiszui családmodellből.

Szerintetek ezt 10-15 éves kisgyereken lehet látni?

Van egy 12 éves unokaöcsém. És hát lehet hogy tök hülye vagyok, de szerintem ő nem hetero. 12 éves gyerekről talán furcsa ilyet állítani, de annyira másképpen viselkedik mint a többi 12 éves fiú. Nagyon értelmes, talán túl ikos is, igazi kis széplélek. Nem sztereotípiaként mondom, de akiket melegeket ismerek mind nagyon intelligens, és olyan mindjuk így "művészlélek". (Lehet tök hülyeségeket beszélek, ne haragudjatok) Sajnos tudom, hogy a családom olyan -az ő szülei meg pláne- hogy nem támogatnák. Remélem nem lesz igazam, de ezt csak az ő érdekében mondom, mert nagy kár lenne érte, hogy tönkretegyék egy ilyen domga miatt...

2018. nov. 24. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!