Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire perverz a fantáziám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire perverz a fantáziám?

Figyelt kérdés

A szexben inkább passzívnak érzem magam, a mikor kiverem akkor kicsit undorodom magamtól, amiket elképzelek. Suliban vannak jó pasik és elképzeltem párszor hogy a terembe bevisznek ketten, hárman és én egyedül vagyok mint passzív... Ilyenkor beindul a fantáziám és megujjazom magam és kiverem. Utána a bűntudat, hogy lehetek ilyen perverz, mit gondolnanak róla ha megtudnák hogy ezt képzelem róluk.

18f


2018. nov. 27. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
meg is tennék
2018. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem elég perverz. Még fiatal vagy, leszel perverzebb is. Én tovább szoktam gondolni. Bevisznek a terembe, vagy öltözőbe, levetkőztetnek, bekötik a szemem, esetleg kikötöznek vagy megbilincselnek és megb..sznak és megszopatnak. A végén az arcomra élveznek.
2018. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is azt képzelem közben, hogy az egyik jól megdg, közben a másik ketto szopat. A bilincs meg ilyenek nem jött elo nekem. Csak az hogy iranyitanak, levetkoztetnek, ratesznek az asztalra es... A végén pedig ram elveznek. Akkor nem vagyok vele egyedül :D.
2018. nov. 27. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nem perverz,ez normális vágy..ha tudnátok én miket gondolok minden elémbe kerülö ferfiröl haha )
2018. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem perverz.

Nekem olyan fantáziám, "vágyam" van, hogy erényövbe zárnak és csak női ruhákban lehetek (tanga, combfix, bikini, leggings, sportmelltartó stb.), és így dugnak meg, vagy akár nyilvánosan megaláznak benne. Mondjuk a nyilvános az túlzás, de mondjuk este 1-2 járókelő előtt vagy egy ritkán látogatott parkban, ilyesmi.

Én is még csak 18 vagyok, szóval lehet hogy valami még meg is valósul belőle :D

2018. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én átéltem és miután mindenki kielégült a számban és a seggemben, le is hugyoztak. A ruháimat meg beledobálták a bokrokba, ugyhogy csak a nadrágom, dzsekim és az egyik cipőm találtam meg. Mégis ez volt a legizgalmasabb szex élményem és ez után döntöttem el, hogy nekem csak a fsz okoz örömet.
2018. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen rosszabbakat képzeltem el.

Például hogy elrabolnak. Bekötik a szemem és vagy egy hónapig szinte minden nap van bennem egy farok. Mindig belém élveznek, sőt néha belém/rám is vizelnek. Dildoznak öklőznek stb. És nem tudom hogy csak egy emberhez tartozik a farok vagy egy csoporthoz.

2018. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!