Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Átvert, gumi nélkül dugott?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert, gumi nélkül dugott?

Figyelt kérdés

Vasárnap este a barátommal kutya pózban szexeltünk, az együttlét elején felhúzta a gumit figyeltem éreztem is a behatolásnál.

Az aktus végén pedig a hátamra élvezett, kérdeztem hol a gumi, azt mondta gyorsan ledobta a végén, pedig nekem nem tűnt fel rögtön a hátamra lövellte miest kivette.

Most parázok nagyon hogy nem védekeztünk, nem ismerem nagyon a tagot, szeretne második alkalmat, nemtudok dönteni ha első alkalommal már megszegte a lefektetett szabályokat későbbiek hogy bíznék benne.

Ti mit tennétek a helyemben?


2018. nov. 27. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
A baratod de nem ismered?? Pfejjj
2018. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos, ebben van valami...
2018. nov. 27. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vasárnap este a barátommal"


"nem ismerem nagyon a tagot, szeretne második alkalmat"


WTF?

2018. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Barátom", majd "tag". A két személy ugyanaz? :D

Érdekes helyzet.

Azért ebben te is érzed, hogy valami nem oké. A kérdésre válaszolva pedig: ha csak ketten voltatok, mi nem fogjuk tudni megmondani neked, hogy volt-e rajta gumi. :-)

2018. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg benned maradt a gumi :D
2018. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

6.

Pont ez a jó, hogy nem kell félni a terhességtől. Mondjuk a kérdező pont gumis szexről írt, de alapból ez a jó hogy egy punciba ha beleélvezel akkor kell félni a terhességtől (kivéve ha a nő tabit szed, de sok nő nem szed, sokan méregnek gondolják), míg ha egy segglyukba élvezel bele, az ugyanolyan jó érzés mintha punciba mész el, csak itt nem kell félni attól, hogy becsúszik a baba.


Jó tudom az ember egyszer majd akar gyereket, stb, de azért a te életedben is 1000-ből 999 szex nem azért zajlik, hogy szaporodj.

2018. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen vert át , mikor érzem hogy elfogok élvezni ugy huzom ki hogy már veszem is le a gumit kb 1 másodperc alatt lennt van és ennyi.
2018. nov. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os:

Itt nem a terhességi teszt lehet pozitív, hanem a hív teszt.

A két csíktól nem csak a csajok rettegnek.

2018. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként jogilag ez nemi erőszak...

Amúgy mit tennék? A minimum, hogy lapát...

2018. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!