Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a párom titokban meleg vagy biszex? (24/L)

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. Előttem volt egy 6 éves kapcsolata egy másik lánnyal, ez ilyen diákszerelem volt állítólag. Ezen kívül nem volt kapcsolata.

Folyamatosan ez a gondolat motoszkál bennem, hogy valami nem stimmel.

ilyen dolgok miatt pl.: -reggelente félóráig nézegeti magár a tükörben, ilyenkor feszítgeti az izmait, szedi a szemöldökét és ilyneket mond: Ma is rohadt jól nézek ki nem? És röhög.

- minden nap edz, és minden nap 3-szor leméri magát.

- gyakran mondja más kigyúrt férfiakra, hogy milyen jól néznek ki.

-nőies mozdulatai vannak és gyakran kicsit úgy is beszél, úgymond affektál

-ma reggel rámult és elkezdett rajtam pattogni, mintha lovagolna, és közben azt mondta: d*gj meg te állat! :DDD

- csomószor lehajol mesztelenül, úgy hogy felém van a feneke és azt mondja, hopp már megint itt leejtettem valamit, tehát a s*gglyukát mutogatja nekem és közben röhög

Én már tényleg nem tudom eldönteni, hogy nem oké a csávó vagy csak igen komolyan gyökér... :,DDD

(Amúgy heti 3-szor szexelünk kb.)


2018. nov. 30. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Fél éve és már összeköltöztél vele. Jó nagy r*b* vagy a szememben.
2018. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt a szöveg melyik részében olvastad okoskám? :D
2018. nov. 30. 14:24
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Lehet biszex, dobd fel a témát hogy vegyetek egy felcsatolhatóst, oszt adjad neki.. :D
2018. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

a heti 3 kevés (szerintem)

lehet neki is az és ezért próbál cukkolni, hogy gyakrabban akarj szexelni


lehet bejönne neki a fordított felállás


az viszont, hogy nézegeti magát a tükörben.. hát most ő ilyen.. fontos neki a külseje, ez van, nyilván így érzi jól magát..


attól viszont messze nem meleg egy férfi mert megnéz más pasikat akiknek jobb izomzatuk van.. komolyan nőj már fel:D

ne legyél rasszista! nem csak a nőknek jár a szépítkezés.. ez férfi is lehet önmagára igényes, pl arra a nőre sem mondod, hogy leszbikus aki sokat sminkel.. vagy pont, hogy nem sminkeli magát

2018. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Lehet felcsatolható eksönt akar. Ettől még nem bi. (kivéve, ha "organikus felcsatolhatóssal" akarja :D)
2018. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bár én is nevetek rajta, de komoly válaszokat várok... mert a szakítást azt viszont komolyan fontolgatom és nekem is kevés a heti 3 szeretkezés, főleg a kapcsolat elején.
2018. nov. 30. 14:48
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Biszex ez szinte 100 %, ezen kívül egoista, alpári és infantilis. Mit mondjak, kiváló parti
2018. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

A sok komolytalan válasz után talán ez segít. A leírásod alapján szerintem nem meleg, csak téged cukkol ezzel. Gondolom a barátod is huszonéves, ez simán belefér.

Attól még hogy önimádó, és nárcisztikus személyiségjegyei vannak még nem lesz bi- vagy homoszexuális. Edzőterembe jár, ezért természetes hogy más gyúrósokhoz hasonlítja magát. A heti 3 szex amúgy szerintem átlagos, de ha te többet szeretnél, akkor kezdeményezz! Lehet hogy elkommunikáltok egymás mellett.

Ha meg a fiúkat is szereti, azzal sincs gond, hiszen téged választott amiatt amilyen vagy. Az meg hogy mennyire vagytok nyitottak szexuálisan, csak tőletek függ.

2018. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
sztem is van benne bi,ha nem is meleg..nekem is volt bnöm 5 évig,szal a 2 nem zarja ki egymast,vagy elfogadod,vagy nem,,ha kerded ugyse fogja bevallani,mert akkor tudja h elveszithet..vegyetek be egy 3-ik fiut sexbe es akkor kiderul meddig megy el :)
2018. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egoista tirpák poénok. Én nem nézném jó szemmel, bár idáig nem jutnék el senkivel, mert ez azért az elején kiderülne.
2018. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!