Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szegeden miért nem akar senki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden miért nem akar senki se szexuálisan együtt lenni egy passzív macis pasival?

Figyelt kérdés
Nehéz elhinni, hogy senki se szeretne velem lenni. Pedig 30 alatti vagyok.
2018. dec. 1. 14:24
 1/5 Atesz-91 ***** válasza:
91%
Szerintem kapcsolatot keress és ne csak szexuálisan akarj együtt lenni egy fiúval. A macis srácok nem a legnépszerűbbek, de ízlések és pofonok. Ha találsz egy olyan fiút, aki magadért szeret és te is szereted őt, akkor lesz egy boldog párkapcdolatod, amibe benne van a rendszeres, érzelmekkel teletöltött szeretkezés is. Nekem egy kapcsolatom volt eddig, de ne add fel, egyszer mindenki megtalálja a párját. Most én is egyedül vagyok és hiányzik egy srác, de nem minden áron.
2018. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Atesz-91 ***** válasza:
90%
Nekem tetszenek a macis fiúk, de én is passziv vagyok.
2018. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Atesz-91 ***** válasza:
92%
Az első két "válaszadó" saját magát minősíti, tojd le őket. Valószínűleg papucs kis csírák,akik itt, név nélkül élik ki a saját sételmeik okozta zavarukat. Sorry Not Sorry
2018. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Nekem csakis a macik jönnek be. Olyan jó odabújni, ölelni, olyan puha minden..

Khmmm.. Majdnem minden 😏🤔😜

Sokan vannak akiknek a macik tetszenek.

Nem szabad feladni


Sokat éltem szegeden 😉


27f

2018. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

És az miért baj?

Mindenkinek más és más az ideál.

2018. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!