Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol találhatnék egy picit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy picit ragaszkodóbb párt?

Figyelt kérdés
Elég ragaszkodó típus vagyok ezért egy hozzám hasonló társat szeretnék csak nem tudom hol találhatnék hasonló embert?

2018. dec. 2. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőkön sokféle ember fent van, ott bróbálkozz szerintem
2018. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Lány vagy fiú vagy? Mennyi idős?
2018. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fiú 21 éves
2018. dec. 2. 23:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok :) 23f
2018. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én ugyan 49 éves vagyok, de legutóbbi párom,szerelmem pont ilyen ragaszkodó volt, mint akit Te is keresel, s akit én is keresek. Szinte mindent egyutt csináltunk, fél év után összeköltözve egymásnak éltunk. Csodás volt és azt hittem örökre. De jött egy nyomulós valaki a munkahelyén és szétverte a kapcsolatunkat. Egy éve történt,azt hittem beleőrulök.De most már felálltam a földről. És megtanultam, hogy sem ragaszkodás, sem hűség nem tart örökké, max a nagy szavak szintjén. Sajnos :(
2018. dec. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy állsz hozzá a kapcsolathoz,hogy legyen miért ragaszkodni hozzád akkor találni fogsz,ha csak nyafogni tudsz,akkor nem valószínű...
2018. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Kedves #5 ha 49 éves vagy és egy jóval fiatalabbal kezddel akkor kérlek ne haragudj meg. De mit vársz akkor ha a másik fél találkozik egy vele egy idõssel? Aki valljuk be biztos vonzóbb ajánlat mint egy húsz évvel idõsebb pasi. Sajnos nem lehet ebben a mesében hinni hogy idõs-fiatala kapcsolst mükôdhet. Hidd el õ sokkal jobban járt és jól tette. Most nem akarok szemét lenni, de nu lássuk már be egy velem egy idõs srác aki tele van élettel és velem közös témákkal még is csak jobb ajánlat mint a Vater.
2018. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Kedves " 7 " -es válaszoló, az a helyzet, hogy bár fiatalabb volt a párom jóval,de a poén az, hogy egy 58 évesért hagyott el. Aki dagadt,izzadós, kopasz,és nem gazdag. Én sem vagyok gazdag, de nem kopaszodom,nem izzadok és sportolok, fiatalabbnak nézek ki, mint 49. Egyébként már vissza akart volna jönni, de nálam nincs két esély senkinek.
2018. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Próbálkozhatsz társkeresőn,de akár itt is:)
2020. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,mennyire szívesen megismernék egy ragaszkodó és komoly férfit,itt Budapesten !
2023. máj. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!