Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz az, hogy a magas, jóképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a magas, jóképű meleg srácok akár netes társkeresés nélkül is könnyen találnak párt?

Figyelt kérdés
Állítólag ezért nincsenek is fent a társkeresőkön. Hogyan ismerkednek a való életben? Vannak ilyen meleg közösségek? Vidéken szerintem nekik sem lehet olyan könnyű az ismerkedés.

2018. aug. 16. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagyrésze nagyképű. Ha regel is. ÉS hidd el nincs annyira sok ilyen...
2018. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magas és meleg kombinációból iszonyat sok van.

Magas, meleg és jóképűnek mondottból sincs kevés.

Magas, meleg és olyan, akit én is jóképűnek mondanék... na, abból már kevés van.

2018. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A jóképű az elég homályos fogalom, hisz mindenkinek más az ideál...

Szerintem vannak, akik élőben szoktak ismerkedni, mivel, amikor valami ügyben el kell utaznom egy nagyobb városba, mindig van legalább egy srác a vonaton, és pár az utcán, amely megnéz/szemezget velem, esetleg a haját is túrja mellé. :D

Gondolom, a magas, vékony, kissé fiús arcú srácok sokaknak bejönnek vagy félreértettem a jeleket, de az is biztos, hogy még egy srácnak nem jutott eszébe odajönni hozzám valamilyen indokkal. Nekem meg sajnos csak olyan srácokkal sikerült szóba elenyednem, akik heterok vagy a barátnőjük mellett akarnak tartani, mint egy kis titok...

Társkeresőn meg pont olyanok írtak rám, akik pont az ellentétei voltak annak, amit kerestem -alias, ami a profilomban le is volt írva(Idősek, dicpic, alkalmi stb. ne írjanak)-. Aki meg nekem tetszett és láttam is, hogy komolyat keresett, az meg nem írt vissza annyit se, hogy bocsi, de nem...Szóval még megpróbálok egyetemen majd tapogatózni, meg melegbarát helyeket keresni a városban.(Vannak kávézók, de ha nincs elérhető távolságban egy nagyobb város sem, akkor tényleg maradnak a randi oldalak.:/)

Kisvárosban, községben, falun szerintem teljesen más az élet, mint egy nagyvárosban.


22/F/m

2018. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a mostani pasimmal a szaunában találkoztam először, egy többesben. Aztán úgy alakult, h egy hónappal később randira hívott, majd minden másnap nála találtam magam, utána meg azt vettem észre h összejöttünk :D


23 mf (((magas jóképű))))

2018. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Magas jóképű srácok mindig könnyebben találnák párt :))

Multkor szemeztem egy sráccal, de én szolitottam le és össze is jött

2018. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!