Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lenne a helyes? Mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? Mit tegyek? (Hosszú lesz, bocsánat)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem egy elég összetett "problémám " van. Ott kezdődik az egész hogy meleg vagyok, csak nem merem felvállalni.. Középiskolában nagyon - nagyon szerelmes voltam egy fiú osztálytársamba.. Aki mindenkinek elmondta, hogy hogy érzek iránta.. Ez egy hatalmas törés volt számomra.. Azóta eltelt 3 év és semmit se tudok róla.. Csak nagyon néha hallok felőle.. Majd elkezdtem dolgozni, majdnem 2 évig dolgoztam vendéglátásban. Szerettem a munkám.. Közbe egy buta ötlet miatt vettem fel a Banktól egy személyi hitelt, majd rá 3 hónapra megszűnt a munka viszonyom... Így elmaradásaim keletkeztek. És jelen helyzetben úgy állok hogy egy olyan munkát végzek amit rühellek.. Nincs magánéletem.. Mert zárkózott lettem, semmi önbizalmam.. És a nyakamon a hitel.. És a legszomorúbb az egészben, hogy közbe kiderült hogy Bipoláris vagyok.. Tudom azt, hogy szinte mindent megoldaná, ha lenne mellettem valaki.. Egy társ.. Sajnos azt a fiút még mindig szeretem, valahol mélyen magamban. És lehet hogy voltak jelek meg stb.. De ennyi idő után már szinte hogy felesleges ezen rágódni.. Mit tegyek hogy jobb legyen?


22/F



2018. dec. 9. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk keresel egy társat?
2018. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen! Ezzel nem is lenne gond. Csak hogy, akikkel eddig találkoztam vagy csak szexet akartak vagy irreális elvárásaik voltak. A legutolsó megszabta hogy legyen a fiú kereken 182 cm magas, szőke hajjal, kék vagy zöld szemmel, legyen izmos és legalább +18 cm-es legyen oda lent..
2018. dec. 9. 19:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ismerkedni és egy olyan munkát találni amit szeretsz
2018. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lenne ötletem, de rohadtul felesleges lenne ide leírni, nem hogy 0 lenne, hanem -100. Tudom, írtam már párszor. Az emberek legnagyobb része csak a végletekben tud gondolkozni, valami vagy fekete vagy fehér. Kevesen vannak, akik akár a "citromkékben" is látják a járható utat.


A hitel meg majd rendeződik. Anyám, hirtelen, fiatalon távozott. Az örökösödési tárgyalás után ott álltam egy leharcolt autóval (még a banké) és egy ház 1/3 tulajdonjogával, ahová a lábamat már soha nem szeretném betenni (ez is a banké). Azaz a testvéreimmel fejenként 2,5 milla minusszal indultunk. Azért az elég erőteljes volt úgy 19 évesen. Az autóba laktam, olcsó apartmanokba/szállodákba kéredzkedtem be zuhanyozni, persze pénz ellenében, egy villanyrezsón főztem (inverter). Sz...r melókat vállalva, bolyongva az országban.

Azóta eltelt 10 év, van házam, elég kicsi, de az enyém! Van egy lány, aki talán az elején szánalomból volt velem, de kibírta azt az időt (vagyis egy részét, az elején egyedül voltam), futja netre, nem kell gondolkozni a hónap végén, hogy kaja vagy számla legyen, és mai napig kincsként őrzöm az autót!

Lesz valahogy... most sz...r, ez van, ha erős leszel, nem fog megenni az élet.

2018. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Na és az alkalmi nem adná?


Az igényeskedőkön meg könnyen túllendülhetsz.

2018. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös. Hihetetlen amit írtál! Az ilyen beszédek tudják azt sugallni, hogy igenis érdemes menni, és és küzdeni azért, hogy majd jobb legyen. További sikereket! 😊
2018. dec. 9. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Amennyiben jól beszélsz idegen nyelvet, úgy lehet érdemes lenne megpróbálni külföldi munkavállalást. Jobban is fizet az otthoni munkáknál, a hiteledet is könnyen vissza tudnád törleszteni és nem mellesleg kiszakadnál abból a környezetből, amibe most bele vagy szürkülve minden téren. Nyilván nem egyszerű külföldön, jelenleg én is tapasztalom a saját bőrömön, de amikor azt látom, hogy a kegyetlenül drága szobám bérlése mellett is többet tudok félretenni, mint amennyit otthon kerestem havonta, akkor azt mondom megéri.
2018. dec. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nem könnyű a helyzeted, de hidd el sokan vannak náladnál sokkal rosszabb helyzetben.

Először is magadban próbálj rendet tenni, ne a negatív dolgokat lásd, próbáld észre venni az apró örömöket az életben, és tűzzél ki magad elé célokat. Visszafizeted a hitelt, az is lehet addig sikerül másik állást találnod vendéglátásban (ami mellesleg nem lehetetlen azért :) ) és a kapcsolat majd alakulni fog magától.

Amit a gay ismerkedésről írsz az valóban teljesen így van, a legfontosabb hogy ne akarj görcsösen társat találni, ismerkedj, beszélgess inkább barátilag, aztán alakulni fog a kapcsolat is magától, illetve lehetséges hogy addig pár jóbarátot is találsz. A fiú akit szerettél/szeretsz nyilvánvalóan nem keresi a társaságod ezért egészségesebb ha hagyod, éljen ahogy szeretne és legyen boldog.

Azt hiszem a boldogság alapja, ha megtanulod elfogadni mások döntéseit, érzéseit, értékeled amid van és pozitívan tekintesz a jövőbe. Mindig mindenre van valamilyen megoldás.

2018. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki tudtad ide írni, azaz nem vagy buta. ÉLJ! Bánni fogod ha nem. Munka terén ha úgy érzed válts. Pl a Szigetszentmiklósi Mekibe MINDIG keresnek, mert senki nem akar az autópályán dolgozni, viszont 200-at kereshetsz. Ha írsz privit segítek és pontos infókat mondok róla. Szóval HAJRÁ! Hidd el, hogy van kiút, de amúgy azért a régi fiún agyalsz, mert nem volt más. Kalandozz kicsit.:)
2018. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, először is tisztázzunk valamit. Neked van több problémád is, nevesen a hiteled, a bipoláris zavarod, az önbizalomhiányod, és a munka, amelyet utálsz. Ugyan nem ismerlek, és nem tudom teljesen pontosan megítélni a helyzetedet, de általánosságban véve azt gondolom, hogy egy párkapcsolat neked csak amolyan pótcselekvés lenne, ami nem oldaná meg varázsütésre a jelenlegi gondjaidat. És valljuk be, egy új párkapcsolattal is sok nyűg szokott lenni, pláne az elején: randizni menni, megismerni a másikat, hozzászokni a mások hülyeségéhez stb. Ezek szintén energiába kerülnek.

Nem vagyok meggyőződve róla, hogy az lenne a megoldása a helyzetednek, hogy még egy problémát a nyakadba vállalsz. Vagyis, pontosabban nem azt mondom, hogy ne gyere össze valakivel, hanem azt, hogy attól ne várd a helyzet megoldását, mert nem tudja megoldani hirtelen. Először talán tedd rendbe magad egy kicsit, és utána ess neki párt találni. Azt a srácot meg hagyd, a tinédzser-szerelmek rendszerint nem működnek jól felnőtt korban (tapasztalatból mondom, volt egy srác, akibe nagyon bele voltam esve, aztán huszonévesen összejöttünk, és két hónapig tartott a dolog, és azóta ki nem állhatom). Keress valakit, aki vállalja magát, és törődik veled.

2018. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!