Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet egy fiúval annyira erős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy fiúval annyira erős szerelmi érzés köztünk, hogy jobban vonzódok hozzá mint a lányokhoz?

Figyelt kérdés
A fiú a barátom, és meleg. Annyira jól megértjük egymást olyan mintha a másik felem lenne. Pár napja nálunk aludt, és ahogy hülyéskedtünk, beleült az ölembe, és megölelt. Meg mondta, hogy milyen jó így, meg hogy milyen kár, hogy nem vagyok meleg.Akkor azt mondtam neki, hogy inkább az a gond, hogy nem lány, mert amúgy szeretem. Olyan aranyosan kérlelt, hogy legalább a csókot próbáljam ki vele, hogy megtettem. És fura mert jó volt. Történt köztünk más is, és eddig azt gondoltam, hogy soha nem tennék ilyet. De vele valahogy élveztem, mert a csók után rájöttem arra, hogy ez a szerelem, és ez nemcsak szex volt. Lányok iránt ilyet sohasem éreztem. A barátom is boldog, meg ő tényleg szeret, de más fiúhoz nem vonzódok csak hozzá. Lehet ebből tartós kapcsolat?
2018. dec. 9. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha mindketten akarjátok... miért ne? :)
2018. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne lehetne? Bőven elég, ha csak hozzá vonzódsz. Lehet tényleg ennyire szereted. Akkot miért hagynád veszni a lehetőséget.
2018. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #1 mondta, ha akarjátok lehet. Leírásod alapján nagyon elvarázsoljátok egymást, szóval szerintem simán lehet. Drukkolok nektek :D
2018. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet
2018. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni átérzem, csak lány vagyok, és az egyik barátnőmmel voltam így. Olyan érzéseket váltott ki belőlem, mint soha senki azelőtt (és azóta sem), pedig általánosságban a fiúk érdekelnek. Szerintem nagyon is működhet.
2018. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
Leírásból ítélve, ti sem vagytok még 20 évesek,, de ebben a korban ez így szép, hát meg kell próbálni
2018. dec. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok nektek!
2018. dec. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De vagyunk már 20 évesek, a szerelem kortalan.
2018. dec. 10. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
(Egyébként azóta mi a helyzet?)
2019. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!