Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az izmos/sportos melegek csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izmos/sportos melegek csak a hozzájuk hasonló alkatú fiúkat kedvelik általában?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy aki izmos, sportos, kigyúrt, az hasonló kaliberű partnert keres. Ti is így tapasztaljátok?

Vagy ha vannak itt ilyen alkatú fiúk, akkor nektek is ez fontos szempont, vagy más alkat is számításba jön, ami nektek inkább tetszik (pl. vékony, átlagos)?



2018. dec. 11. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem teljesen lehet igaz,ugyanis 49 éves létemre,nem kigyúrtként,sőt kis pocakkal rendelkezve sok olyan izmos és kigyúrt, jóképű fiatal sráctól kapok jeleket, sőt közeledést, ami cáfolja a hasonló hasonlót vonz elvet. Nem vagyok trófeagyűjtő, nem élek ezzel vissza, és nem is vonz az izmos test. De biztosan van, aki hasonló korú és kinézetű, mint én és igazolhatja ezt. Kapcsolatra is kaptam célzást, 25 éves nagyon jóképű és izmos, szoborszép testű sráctól. De én a filosz - kinézetű srácokat szeretem, szemuveggel, szórakozottsággal és értelemmel....
2018. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg sajnos nem voltam fiúval de nekem is az ilyen vekony vagy izmosabb fiúk jönnek be akik nálam alacsonyabbak :D

19f

2018. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de elsősorban önmagukat kedvelik. :D
2018. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2018. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van ahogy a 3-as mondja :D általában a kisfiús vékony tinik vagy a náluk is "helyesebb" férfiak tetszenek nekik..

Kivételt képez néhány eset, de az nagyon ritka

2018. dec. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En eleg nagy darab sportos alkat vagyok , mondhatni izmos de nem az a nagyon kigyurt de nekem aktivkent a lányos twink passzívok jönnek be.
2018. dec. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a törékeny Férfinőket
2019. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek nem a test alakja, csak a test, vagy épp csak a nemi szerv, vagy épp csak a hátsófél fontos.
2019. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!