Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még hasonló kapcsolatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még hasonló kapcsolatom? (lent)

Figyelt kérdés

Nemrég ment szét a hosszú kapcsolatom. A volt barátommal már jó ideje együtt voltunk és a viszonyunk inkább ilyen laza volt(Mármint nem ez a csak a szexre kellünk egymásnak dolog.). Poénkodtunk és elvoltunk egymással nagyon.

Erre hogy véget ért a nagy szerelem bárhova nézek,bárhol ismerkedek egy ilyen laza pasit sem találok. Csak ilyen menő,barna bőrű,tetkós,totálkigyúrt,plázacicák mellől szabadult de belül tök semmi emberek vannak mindenütt(Persze ne általánosítsunk de ez most egy ilyen helyzet.) . Nem rég egy ilyen emberel írogattam és azt találta írni hogy édes süteménykém. Most biztos bennem van a hiba hogy ez nem jött be.Erre még a barátnőim is osztják az igét hogy egy pasi csak akkor kell nekik ha fizet mindent,romantikus,eltartja őket és viszi őket mindenfele.Ettől ráz a hideg.Ma már komolyan erről szól egy kapcsolat?

Nos biztos én vagy a hülye…de nekem egy ilyen ’románc’(nem találtam jobb szinonimát.) nem kellene. Nekem nem fontos hogy pénzes legyen az emberem vagy romantikus és hasonlók .Én se vagyok az a nagyon csinci romantikus fajta.Arra se lenne szükségem hogy állandóan a fejemhez vágja hogy cuncimókuskám,nyuszkókám ,hogy ezzel tudassa velem hogy mennyire szeret.

Én elég fiús lány vagyok…sportolok,focizok.És összességében elég szépnek mondanám magamnak. Hosszú mell alá érő barna enyhén hullámos haj és mély kék szem. Hajlamos vagyok elég fiúsan öltözködni. Inkább ilyen bőbb ruhákat hordok. Tetoválásom és piercingem is van.A humorom elég érdekes kissé talán ’nyers’ ezért is lenne jó valami vicces pasi.Aki nem veszi a szívére vagy néz értetlenül ha viccelek. Magamnak egy egy olyan párt képzelek el akivel együtt sportolhatnák,elfogadna olyannak amilyen vagyok,vicces meg hasonlók. Illetve lehetne valami formája. Ha én adok magamra akkor elvárhatom hogy ő is legyen igényes nem?

Az a baj hogy azt veszem észre hogy ma már nem arról szól egy párkapcsolat amit én itt elképzelek magamnak Akkor ilyen már nincs is?Már nincsenek ilyen jó fej,laza pasik?Hosszú lett.Kicsit értelmetlen kérdés..de nem gáz. 19L



2015. febr. 3. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet még
2015. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2015. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig vagyunk még páran. Az gáz ha nincs tetkóm? :D
2015. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen találhatsz.

Egy-egy kapcsolat végén, ha az ember szerelmes úgy érzi, hogy nem fog tudni találni még egy olyan férfit/nőt, akivel most együtt volt, akivel annyi összepasszoltak. Nem hiszi el és nem fogja fel, hogy márpedig igen, lehet még szerelmes, és találhat olyant, amit hozzá illik, sőt olyat is, aki még jobban hozzávaló, mint bármelyik előző.

Idő, kitartás, keresd a jót. :)

2015. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hagyjad majd csináltatunk egyet..

Nem nemgáz :D

2015. febr. 3. 20:27
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:o
2015. febr. 3. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Pár éve még akartam, de inkább letettem róla, benőtt a fejem lágya ilyen téren, hogy nincs szükségem erre. :)


Egyébként meg 19 éves belevaló csaj vagy. Egy-kettőre megtalálod azt akit keresel.

2015. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó arc lehetsz, belevaló, ahogy előttem írták. Találni fogsz még jobb kapcsolatot is, ne gondolkozz ezen. ;)
2015. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Édes süteménykém, hát itt vagyok, és meg is csinálom neked a brazil kört, ha ez a belépő. :) Kockahasam is van, igaz védem kicsit, h meg ne sérüljön, de megvan, komolyan!!! :)


Na győztem?

Amúgy viccen kívül neem ígérhetek semmit, de talán te lehetsz a befutó nálam, add meg az esélyt magadnak sztem. :)

2015. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg úgy tűnik, hogy csak ezeket a "menő,barna bőrű,tetkós,totálkigyúrt,plázacicák mellől szabadult de belül tök semmi emberek-et" veszed észre.


De igen lehetséges amit kérdezel.

2015. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!