Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért olyan nehéz a korombeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balor kérdése:

Miért olyan nehéz a korombeli meleg/biszex fiukkal barátságot kialakitani? F25

Figyelt kérdés
Már egy ideje egyszeruen nem sikerul és ez tökre zavar.

2018. dec. 13. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem jol csinalod, nekem nincs ilyen problemam, valtoztass
2018. dec. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, valamit rosszul csinálsz. Bár való igaz, sok esetben tényleg nehezebb melegekkel barátkozni, mert pl. sokan nem tudják tiszteletben tartani, ha valami "csak" barátság, és semmi több. (24F szintén meleg)
2018. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok.

22/F

2018. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

mert korántsem olyan nagy a hominyomik száma, mint ahogy a média felnagyítja a problémát

heterókkal meg ugye nem lehet homokozni...

2018. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a választ nem tudom, mivel nem ismerlek, és így nem tudom, milyen a személyiséged. Viszont én is hasonló helyzetben vagyok. 23f
2018. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
28 éves bi vagyok és szívesen barátkozom :)
2018. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is nagyon bánt, annyira megvisel, mikor Tinderről vagy Grinderről ismerős srácokat látok meg Facebookon, szintén valahonnan ismerős meleg srácokkal, hogy buliban vannak, haveri sörözés vagy éppen nyaralnak. Vajon mit csinálhatok rosszul, hogy nekem nincsenek meleg barátaim? Mikor még jóban voltam egy sráccal, néha bemutatott ismerőseinek, de egyszerűen nem éreztem, hogy lenne bennünk valami közös, nem tudtam a beszélgetéshez hozzászólni. Én elég különcnek érzem magam meleg társaságban is. :(

Akivel eddig valamennyire tartós haverság kialakult, azok mind alkalmi szexnek indultak. Ezek viszont egy idő után kiüresedtek, már eljutottam arra a szintre, hogy nem is keresem, én nem szeretnék senkinek a másodrangú "meleg világbeli" haverja lenni, akire akkor szánnak rá egy délutánt, ha a normál haveri kör épp nem ér rá.

26f

2018. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel barátság vagy párkapcsolat, de kb mindenki csak szexet keres...
2018. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!