Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti mennyire vágytok a biztonságra?

Figyelt kérdés
Hogy megtaláljátok azt a srácot aki mellé ha este lefekszetek akkor elszáll minden bajotok/gondotok, aki ha ott van mellettetek akkor minden más megszűnik és csak ő a fontos.. én nagyon vágyom rá de mindenki csak szexelni akar... 25/f :(

2018. dec. 14. 08:37
1 2
 11/15 Buran ***** válasza:
100%

Nagyon sokan vágyunk egy ilyen kapcsolatra, hogy legyen valaki, aki a világot jelenti a számunkra, aki mellett úgy érezhetjük, csak ő van, s megszűnik a világ minden problémájával együtt. És mégis a többségünk évek óta magányosan tengődik, boldogtalanul.


Én azt veszem észre, hogy az igazi probléma az, hogy a többség saját magát sem szereti (nem, a beteges önimádat -ami elég gyakori- sem jelenti önmagunk szeretetét, inkább ellenkezőleg). És aki magát nem tudja szeretni, elfogadni, az képtelen lesz más embert is szeretni, vagy elhinni, hogy őt szeretheti a másik. Ezért menekülnek inkább sokan szexkapcsolatokba, vagy ami még rosszabb, ezért képtelenek sokan a hűségre. Gyakran hallom, hogy jobb megcsalni a másikat, minél előbb, mert az úgy is megcsal, meg csak fájdalmat fog okozni, ez csak amolyan "megelőző csapás". Persze ez siralmas...


Ha teljesen őszinte akarok lenni, egyre kevésbé hiszem, hogy létezik boldog, kiegyensúlyozott, monogám, hosszútávú melegpárkapcsolat.


24/F/M

2018. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is érzelmes, udvarolgatós,a szeretetet és érzelmeimet mindig kimutató ember voltam. Három párkapcsolatom volt, mindegyikben mindent megtettem a páromért,erkölcsileg, lelkileg, sőt ha kellett anyagilag is. Mindegyik kivétel nélkul elismerte, hogy nagyon jó élete van, de mégsem tudott egyik sem hű maradni.Az első egy nálam is idősebb, kövér pasival állt össze. A másodikat a saját, közös ágyunkban kaptam rajta egy ronda, kopasz, kövér emberrel, aki úgy b....ta, mint egy kandisznó.Azonnal kidobtam a lépcsőházba a motyójával. A harmadik okozta a legnagyobb pofont, akit a hűség és a tisztesség mintaképének hittem, azért hagyott el, mert jött egy férfi, akinek "szexi szakálla " van és aki rányomult ,ő pedig "nem tudott" ellenállni. Ezekből látom, nem számít , ha érzelmes vagy, ha ezt ki is mutatod, ha otthont, programot, utazást stb adsz, ha figyelmes vagy, nem.....A legtöbb meleg egy szőrös dokkmunkás- típusra vágyik, aki megdöngeti úgy,hogy elájuk, aztán sz....ik a fejére utána. De persze, ez férfias, és ez az igazi férfi. Hát akkor, kedves férfira vágyó melegek, élvezzétek ezt a "finom" bánásmódot, rendezzetek zsúrt a Magnumban, aztán ha a lelet pozitív lehet lelkizni,és megbánni és szaladni a templomba ájtatoskodni. És még ezek osztják az észt ?!!! Ide jutottunk !
2018. dec. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12


Elhiszem, hogy csalódott vagy, de nem szabad feladni! :( Hidd el, előbb-utóbb megtalálod azt a fiút, aki értékelni fogja amit te nyújtasz és akinek Te jelented majd a világot :)

2018. dec. 15. 11:46
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hol tart a kapcsolata azóta?
2023. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A 12-es vagyok.

2020-ban találkoztam többször egy nagyon kulturált,szimpatikus sráccal.Reménykeltő volt,de ő egy svédcsavarral hirtelen azt mondta,nem képes kapcsolatra,nem kell neki senki.

Utána csak írogatás volt másokkal,de személyes találkozás egyáltalán nem.Ily módon elmondhatom,hogy 2017 ősze óta vagyok szingli és sajnos,egyáltalán nem látom,hogy ebben változás történne.Egyre rosszabb a meleg világ is,kimondom ,hogy tartós kapcsolatot szinte lehetetlen találni,építeni.

Remélem, mások szerencsésebbek - amit kívánok is őszintén!

2023. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!