Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyszer olvastam itt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer olvastam itt, hogy valaki képes "megujjazni" a húgycsövét, ezt hogy tudnám elérni? Mire érdemes figyelni!

Figyelt kérdés

Mostanában én ia próbálkoztam hasonlóval, fél cmrre már be tudtam dugni a kisujjam, persz csutkára van vágva a körmöm, síkosítással. De van valamilyen tanács, hogy? milyen módon?

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2018. dec. 30. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Tágítani kell. Szexshopban lehet húgycsőtágítót venni.
2018. dec. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt megkérdezhetem hogy ez mégis mi a fészkes fenéért tűnik vonzónak számodra?
2018. dec. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A húgycső nem olyan, mint a végbél és a hüvely, hogy saját baktériumflórája van. A húgycső steril egészséges körülmények között. Csak steril dolgot szabad a húgycsőbe dugni. Továbbá nagyon sérülékeny és vékony a húgycső fala, könnyen megsérül, megreped, kilyukad. Ha sérül a záróizom örök életedre inkontinensé válhatsz.


A húgycsövet és a prosztatát végbélen, vagy hüvelyen keresztül javasolt izgatni, tapintani.

2018. dec. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem javaslom mert ez nagyon káros lehet.
2018. dec. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
nekem egy műtét miatt nagy a nyílás és belefér a kisujjam félig
2018. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!