Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol érdemes 25 év alatti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes 25 év alatti passzív srácokat keresni, akik nem az egekben lévő elvárásokkal vannak?

Figyelt kérdés
Simi, bújás, ölelés, smár, szex. Ez nem olyan nagy kérés, de mégis az első 3 már sokaknak sok. Nektek is sok? Kort is írjatok! Ja és aktív vagyok, ami tudom meglepő :D Lehet én vagyok túl normális?
2019. jan. 3. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
itt :D :D :D nálam lehet jelentkezni...
2019. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is lehet :P

24/Passzív

2019. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit keresel. Ha csak alkalmit, akkor persze hogy sok a bújás, ölelés, smár. Ha barát extrát, akkor simán belefér, de az meg nem olyan, hogy az első 1-2 találkozáskor már szex is van. A csókhoz azért szerintem a legtöbbeknek kell valamennyi vonzódás. 20F
2019. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 DominikX ***** válasza:
100%
Hát az első alkalomkor biztosan sok. A 90% pedig rögtön szeretné. Aztan csodálkoznak, hogy még választ se kapnak
2019. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem az a lényeg, hogy aktív vagy, hanem hogy hány éves. 30? 40? 50? Már csak mert korosztályon belül nem lenne nehéz ismerkedned, ha te is 25 alatt vagy 25 körül lennél.
2019. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam, ha megvan a szimpátia, akkor egyik sem gond, de tényleg jó lenne tudni hogy hány éves vagy, akkor talán többen is írnának.
2019. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akit érdekel biztos ír üzenetet, de amúgy 29 vagyok :)
2019. jan. 28. 20:58
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ezek tök alap dolgok, legalábbis nálam, én is így képzelem el az elsőt, hogy van benne érzelem, kis romantika, ismerkedés egymás testével, nem egyből durr bele és gyorsan kész... :/

Hozzám sok türelem kéne és bizalom, ami unalmas sokaknak, tálalni nálam könnyebben kapható fiút is, akivel gyorsan lehet élvezkedni.

2019. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon érdekes meglátás egy aktív szemszögéből.

Én passzív vagyok és visszaemlékszem annó mikor kezdtem fiúkkal ismerkedni, tartózkodtam tőlük, csak a szex érdekelt teljes diszkréció mellett. Bár az első alkalommal elképzeltem előre hogy mit hogyan fogok csinálni majd, és lebeszéltem a találkát egy nálam idősebb pasival az ő lakására mentem, de mikor eljött az idő nagyon ideges lettem és izgultam féltem... kenyesztettem a partneremet elég hosszú időn át, de nem tudtam feloldodni zavarban voltam, szerencsére a partnerem nagyon kedves volt velem megszegte a feltételeinket nagyon tapasztalt és óvatos volt velem egészen ellazított.

Szex után nem menekültem el, nehezemre esett, de összebújtunk simiztük egymást smároltunk, ez nekem fura volt de jó érzés végül nála aludtam és az este még 3x szexeltünk.


Nekem az első partnerem oldotta fel a gátlásaim, bár nem lett köztünk semmi, de már számtalanszor szexeltünk azóta, még mái napig is tartsuk a kapcsolatot. 21 passzív

2019. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat nalam meg pont h ezek nem jatszanak csak szopok mint a gep
2019. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!