Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Huszonéves melegeknél/biszexek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves melegeknél/biszexeknél ez a 10-20 körüli férfi partnerszám mennyire általános? Múltbeli szexpartnerek száma

Figyelt kérdés

Többször is volt már, hogy először azt kamuzta valaki, hogy ilyen 3-5-6 volt neki még (úgy látom ez a legnépszerűbb), aztán később bevallotta hogy nem számolja, de úgy kb 15 felett. Vagy egy másik, hogy ő azokat nem számolja akiket csak leszopott, meg ilyenek.


Ráadásul nem is Budapest, hanem egy vidéki város, ahol kisebb is a közösség, kevesebb is a lehetőségek száma (ezt csak erre mondom).


25/F


2019. jan. 6. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Atlag alatti ez a 10-20 szerintem azert ha valaki mar tobb mint ket eve fiuzik es alkalmikat keres illene 50-100 fo korul jarnia....kiveve ha csunya akkor meg a 10 is sok neki...
2019. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Reális szám és ez még nem is a sok kategória. Az ismerőseim közt általában két véglet szokott lenni. Az egyiktől azt hallom, hogy 1-2 partnere volt a másiktól azt hogy nem tudja, nem számolja.

27/F

2019. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ha én az orált nem számolnám bele, akkor csak 1.

Dugni nem mindenkivel dugok, eddig csak egy emberrel dugtam, ahhoz is sok idő kellett.

27/F M

2019. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Upsz. Bi srác vagyok és még csak 1-2 éve folytam bele a fiúszexbe. A heteróknál azért férfiként a top 10-20%-ban kell lenni, hogy ennyi szexpartner összejöjjön ugyanennyi idős korra, vagy nőként nagy ribinek.


Én is azt látom, hogy valaki ha teljesen monogám és komoly kapcsolatokat keres, akkor ilyen pár körül van neki valóban, de ha már egy ideig érdekelte az alkalmi szex, akkor nagyon el tudnak szállni a számok, mert hát férfiként férfit sokkal könnyebb összeszedni szexre, mint nőt, ez tényleg így van. Nekem még fiú partnerem volt, mert nem csinálom rég óta és kicsit még most is a nők érdekelnek jobban.

2019. jan. 6. 20:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meglehetősen általános. 25-30 között járok én is valahol. És mindezt úgy, hogy kb 1-2 havonta szexelek, ami szerintem egyáltalán nem valami sok. Az évek alatt viszont gyűlnek.


23/F

2019. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A hetero pasik és csajok sem különbek, akik bulizgatni járnak. Lehet, hogy azt hazudják, hogy szende szűzek, de azért 25 felett már biztos akadt pár partnerük az évek során
2019. jan. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14 volt akivel szexeltem, de orális szex jóval több,azt tényleg nem tudom.F bi.
2019. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
5-ös 23 évesen 25-30... jo nagy ribi lehetsz
2019. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Tudom, itt a gyakorikerdeseken a melegek mind elítélik a "ribncokat" és mindenki szendeszűz, aki a szőke herceget várja a fehér lovon, így nyugodtan lehet piros kezecskét nyomni a válaszomra, de amúgy szerintem egyáltalán nem sok. Mármint, szerintem egy huszonéves hetero srác, aki jól néz ki, szintén összeszed ennyi csajt az évek alatt, de akkor vegyük a matekot.


Átlagosan az emberek olyan 16-17 éves korukban veszítik el a szüzességüket, vagyis ha a srác kb. 22-23, akkor 7 éve aktív szexuálisan. 20÷7=2,86 (kerekítve), azaz átlagban 3 emberrel szexelt minden évben. Csak szólok, vannak olyan srácok, akik 3 különböző szexpartnert egy éjszaka alatt is simán elfogyasztanak, így ez szerintem azért nem egy kirívóan magas arány...

2019. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Nyolcas, szerintem amúgy inkább hallgass, ha savanyú a szőlő, és ne tégy úgy, mintha nem ugranál be rögtön egy helyesebb srác ágyába, ha lehetőséged lenne rá...
2019. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!