Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az hogy egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy meleg fiúnak egy nőies kinézetű fiú jön be? Ezek szerint a nőies kinézet jön be neki, akkor miért fiút akar, miért nem jók a lányok akik tényleg nőiesek?

Figyelt kérdés

Nőies kinézetű fiúk alatt azt értem, hogy női ruhákba jár, nőiesen mozog, nőiesen beszél stb.

Ennyi erővel tényleg lehetne akkor már lánnyal együtt.



2019. jan. 21. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fsz nekik a legfontosabb.
2019. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azert, a kinezet nagyon nem minden. Marmint, gondolj bele, a ferfiak sem az alapjan valasztanak part, hogy ki a legfemininebb no...
2019. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez erős túlzás. Nekem a PASIS fiúk jönnek be pl...
2019. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ftf1983 ***** válasza:
76%
Szóval Te a transzvesztitákra gondolsz. A legtöbb melegnek nem jönnek be a travik szexuálisan. A legtöbbnek, akinek a travik jönnek be valójában önmaguknak sem ismerik be, hogy a melegek és ezért keresnek nőnek kinéző fiút. Én aktívként több olyan sráccal találkoztam, aki női ruhát vesz fel és úgy dugatja magát, mert akkor nem gondolja magát melegnek, hiszen nőként van jelen a szexben nem srácként.
2019. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem általában hülye kérdés, hogy valakinek miért azok jönnek be, akik bejönnek.
2019. jan. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg aza hülyeség, hogy néhány melegnek nem a férfias fiúk jönnek be hanem a lányos férfiak,csak akkor nem értem miért nem jó a lány ez már túl beteges nekem.. Mert azt még megértem, hogy azért meleg valaki mert fiúk tetszenek neki nem a lányok, de hogy meleg és a fiúk jönnek be neki elvileg és mégis igényli, hogy pl a fiúja női ruhákba legyen.. Fúj nem értem🤧😲
2019. jan. 24. 11:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Buta vagy, kerdezo.


Hallottal mar a biszexualitasrol?

A panszexualitasrol?

A gyne szexualitasrol?


Sok lepcsoje van ennek.

Meg a melegsegnek is. Mindenkinek mas jon be es ezert nem lehet tamadni senkit.

2019. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez nem butaság, szimplán undor.🤢
2019. jan. 24. 14:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme megpróbálni megérteni, hogy valaki miért abba a személybe lesz szerelmes, akibe.

Mert ez egész egyszerűen nem logikai alapon történik.

Ezért a kérdés hülyeség.


Nekem például heteróként kifejezetten be szoktak jönni a fiúsabb lányok. De nem gondolom, hogy ezt nekem meg kéne indokolnom, nem is tudnám.

Valaki vagy bejön, vagy nem jön be, ezt nincs értelme megpróbálni megérteni.


Arról nem beszélve, hogy az állítás nem is igaz, nem minden meleg fiúnak a nőies férfiak jönnek be.

2019. jan. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem az van oda írva, hogy minden meleg fiúnak. :)
2019. jan. 25. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!