Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegeknél mit jelent a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknél mit jelent a szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki szexkapcsolatot keres az mit tartalmaz?

2019. jan. 29. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szexet
2019. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Megdugnak azt haza mész ennyit jelent.

"Ugyan azt mint a heteroknál.

2019. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Barátság semmi csak szex (semmi beszélgetés)?
2019. jan. 29. 14:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez semmi érzelem nélkül nem működne az biztos! 20/f
2019. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igy van csk sex és mindenki megy a dolgára.
2019. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátság extrával kapcsolat az, ahol van barátság és szex is szerintem.

Mondjuk nekem sem menne érzelmek nélkül. 18f

2019. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolat az, mikor valakivel csak a szex miatt találkozol, megtörténik azt mindenki megy a dolgára.


A barátság extrákkal, az meg szinte olyan mint egy kapcsolat, csak kötöttségek nélkül.

Mondjuk itt egy hetero példát hozok fel, így könnyebb elképzelni, de ugyanez a helyzet a melegeknél.

Példa: Van egy szingli csaj, és van egy pasi aki kapcsolatban van, tegyük fel otthon nem kap meg mindent vagy már egyhangú a szex, keres egy szexpartnert akivel nem csak a szex miatt találkoznak, tegyük fel elmennek néha moziba is, wellnesezni, vagy van közös hobbijuk.

2019. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Egy szexkapcsolat, vagy haverság ér semmit, ha nincs benne némi érdeklődés a másik ember iránt.Itt nem lobogó érzelmekre kell gondolni természetesen.

Volt ilyen szexkapcsolatom, ami közös programokkal is járt,közös főzőcskével, sok beszélgetéssel,röhögéssel, filmezéssel.

Aztán ment mindenki a maga útjára. Bő négy évig tartott, és meg kell mondjam, jóval kevesebb problémát okozott minden téren, mint egy érzelmi kötődéssel járó párkapcsolat.

Még az elején leszűrettuk magunkat, és mivel monogámok voltunk, nem hetyegtunk mással. Amikor vége lett, ismét leszűrettem magam, és minden ok.

De azért jó egy ilyen megbízható haver, csak nehéz találni.

49 F

2019. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
A szexhaverság lényege, hogy csípjük egymást, el tudunk dumálni, de szexelünk is mikor úgy van kedvünk. Nem kell hozzá érzelem. Bár tény a passzívak nagyrésze csak érzelmekkel tud... Nos ez lehet a kulcs. Én aktív vagyok és csípnék egy szexhavert. AZ érzelem meg vagy alakul vagy nem, de nem feltétele szerintem.
2019. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Betesz...

Kivesz...

Viszlát...

Aahhh...

Ennyi....

2019. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!