Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti bevennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti bevennétek a mágikus pirulát, ami heteróvá változtatna titeket?

Figyelt kérdés
Már persze ha lenne ilyen...

2019. jan. 31. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jol erzem magam igy, jo kapcsolatom van egy sraccal akit imadok es egyutt is lakunk mostmar, egyuttvagyunk 2 eve, es eddigis teljes mertekben leszartam az emberek velemenyet, uh nem, egyreszt mert szeretek azlenni masreszt meg mar csak azert se :P
2019. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
hetero voltam,aztan meleg lettem..igy nem vennem be..mert jobb nekem fiuval
2019. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Időpont ma 18:30

Legalább te ne erősítsd ezt az elcsépelt sztereotípiát, hogy a szexualitás megváltoztatható. Ha heteroszexuális voltál, de homoszexuális lettél, akkor te valójában biszexuális vagy.

2019. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Elgondolkoznék rajta. Nincs bajom azzal, hogy a férfiakhoz vonzódom, a többi embernek van vele baja sajnos és ettől feleslegesen bonyolultabb az életem. :D Plusz az is zavar, hogy kevesebb a potenciális partnerek száma, így nem találom a páromat több évnyi ismerkedés után sem.


23/F

2019. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorban, amikor ráébredtem gondolkodás nélkül bevettem volna.

Ma már nem venném be, mert olyan mélyen a személyiségem része a szexuális orientációm, hogy meghasadna a tudatom, ha egyik napról a másikra hetero lennék. Ez kb akkora trauma lenne mint ha egyik napról a másikra férfiből nővé válnék.

2019. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nem vennèm be! Sok időbe telt mire magamnak is bemertem vallani hogy meleg vagyok. Szűk családi kör már akikkel a kapcsolatot tartom tudják a barátaim tudják. Ha bárki akarná közölük hogy megváltozzak és van rá lehetőség, ha az èletük múlna rajta se tennèm meg. Teljesen jò így ahogy van. Olyan pirulán kellene dolgozni ami az emberek ostobaságát tünteti el. Azt ingyenessé sőt kötelezővé tenném :D
2019. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem venném be, köszönöm jól megvagyok melegként.

A 6-os megelőzött, ugyanazokat írta, amit én is szerettem volna. :)

-Sok időbe és energiámba telt, míg elfogadtam magam,

-teljesen jó így, ahogy van, jól érzem magam melegként,

-inkább egy homofóbia elleni pirulát kellene kitalálni. :)

2019. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tinédzser koromban amikor még minden olyan bonyolultnak tűnt és azt hittem nem vagyok "normális", simán bevettem volna. Ma már felnőttként semmiképpen sem.

Teljesen elfogadtam magam, boldog vagyok, és ez számít a családomnak és a környezetemnek is.

Nem szeretnék soha megfelelni a társadalmi többség elvárásának ha az nem esik egybe a saját értékrendemmel.

Szeretek így élni, melegként, nem változatnék rajta.

2019. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az elmult 20 évet semmi se változtatná meg
2019. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lacás1976 ***** válasza:
82%
Határozottan nem. Még ha fegyverrel kényszerítenek akkor se. Imádok meleg lenni, sokkal izgalmasabb mint a heterók uncsi életét élni...
2019. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!