Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyiben változtatna az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben változtatna az életeteken szexuális téren és érzelmileg is ha kiderülne, hogy nem lehet gyereketek?

Figyelt kérdés

Persze nem azért mert nem akartok vagy örökölhetne valamilyen betegséget, hanem mert ha férfi vagy akkor nincs életképes hímivarsejted ha meg nő akkor hormonális okok miatt.

Ez mennyire befolyásolna titeket?

A korotok és a nemetek is érdekel.

24F


2016. jan. 24. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
engem nagyon nem sújtana le mivel még nem vagyok biztos benne,hogy szeretnék gyereket.. igazából nagyon nem szeretem a gyerekeket. 23L
2016. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én sem kapnák szívrohamot.


F/33

2016. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szexuális téren viszonylag könnyen fel tudnám dolgozni szerintem... de engem érzelmileg megviselne, nagyon bő téma ez. Ott van a donorság vagy beültetés... mindkét nem esetében kiküszöbölhető a probléma, de az akkor sem az igazi, általános, természetes folyamat. Érzelmileg biztosan sok időbe telne elfogadnom, feldolgoznom.


Mondjuk én így is dilemmázok néha sokat a témán, mert megannyi családi és saját betegséget tudnék átadni neki, hogy gyakran rám tör az érzés h vajon mekkora lelkiismeret furdalásom lenne, ha a gyermekem valami betegséggel születne vagy alakulna ki nála kamaszkorban... Nagyon fájna. De nyilván nem könnyű erről beszélni senkinek... még aki nagyon közel áll hozzád, annak sem :) Na meg nem is jó ezen sokat agyalni, mert olyankor kicsit a saját álmainkat is összetörjük...

2016. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


23/f

2016. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Örülnék neki, végre bárki nyugodtan belém élvezhetne.
2016. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
Csapatnánk fogamzásgátlás nélkül a partit!
2016. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos megviselne, mert én azért szeretnék gyereket.


Férfi vagyok.

2016. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy részről megkönnyebbülés lenne, mert így nem kéne rettegnem az idő előtti teherbe esésétől, más részről azért szeretnék majd valamikor gyereket szóval gondolom szomorú is lennék. De mivel nem mostanság tervezem ezért inkább megkönnyebbülés lenne és öröm, mert tényleg nagyon félek:S 18l
2016. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul esne a feleségem már pár hónapja fűzöm hogy vállaljunk gyereket egy fiút és egy lányt szeretnék ha kiderülne hogy soha nem lehetnek gyerekeim valószínleg nagyon magam alatt lennék 27F
2016. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kicsit megzuhannék tőle. Bár van már egy gyerekem, de szeretnék majd valamikor még egyet.

A szexből is kiveszne egy nagy adag (pozitív) izgalom.

31N

2016. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!