Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vettél már rá ittas, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettél már rá ittas, vagy részeg pasit arra, hogy lecumizhasd?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy történt? Kort is írjatok.

2019. febr. 2. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Cumi nem volt,de hoki igen.18 évesek voltunk.
2019. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Többször is volt rá példa,de közös beleegyezéssel,de sok öröm nem volt benne,mert vagy fel se állt,vagy nem tudott elmenni...
2019. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Forditva :D

Engem vettek ra a cumizasra :D

2019. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Ezt hívják a klasszikus szexualis erőszaknak.

,,197. § (1) Szexuális erőszakot követ el, és bűntett miatt két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő, aki

b) más védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen állapotát szexuális cselekményre használja fel.”

A részegség tökéletesen megfelelhet a b, pontnak. Másrészt erkölcsileg is rohadt gaz, az ilyeneket hivom meleg helyett a b betűssel.

2019. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki részeg és belemegy a szexbe, akkor az nem bűncselekmény.
2019. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem erőszakra gondoltam.

Akiben benne van a bi hajlam, azt kis pia után már bátrabban belemegy a dologba.

Másrészt azt vehetem beleegyezésnek, ha azt mondja, ka.d be a f..zom k.cs.g? :D

2019. febr. 3. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a töri tanárom csinálta így nekem néhányszor
2019. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt, hogy engem akart lecumizni egy ismerősöm részegen, hàt hagytam neki.


17 éves voltam, ő 21.

2019. febr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pvbiZoli84 ***** válasza:
100%

BUlizni voltunk a koleszból, és szobatársam nem volt túl népszerű a csajoknál, de fiatal 18 évesek révén kanosság megvolt. Én is ittam, de nem olyan sokat, mint ő. A sokadik kosár után visszakísértem a koleszba, és ő egyfolytában azt ecsetelte, hogy soha nem fogjam egtudni milyen a dugás, vagy a szopatás. Tiszta depi volt.


Aztán a szobában még ráküldtünk egy felest, hogy megnyugodjon, de nem segített. Végül azt mondta, mindegy ki, de végre valaki leszophatná. Rákérdeztem, hogy akár fiú is lehet-e? Először furcsán nézett, és egy bizonytalan talán volt a válasz. Felajánlottam, hogy megteszem, így ő is átélheti ezt, és szigorúan köztünk marad. Végül belement.


Elég hamar elment, és másnap eléggé kerülte a tekintetem. Aztán kiderült, hogy csak halványan emlékszik. Nagy nehezen meggyőztem, hogy akkor józanul ismételjük meg, és sikerült.


35

2019. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!