Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltak szükséges, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltak szükséges, hogy meleg/biszex emberek találkozzanak hozzájuk hasonló emberekkel?

Figyelt kérdés
Ez segíteni tud? Olyan elveszettül érzem magam, senki ilyet nem ismerek, mintha egy kívülálló lennék az egész világban, nem tudom meddig bírom még így

2019. febr. 3. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom,de a medvék jól járnának.
2019. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel. Van más is így.
2019. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem a problémádat.

Meleg / biszex vagy és nem ismersz hasonló vonzódással létezőket? Avagy miben legyenek hasonlók hozzád?

2019. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ez
2019. febr. 3. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De hiszen itt van egy rakás hasonló érdeklődésű pasi (- többek között én is). Miért nem írsz rájuk és barátkozol velük, ha nincsenek személyes kapcsolataid?!
2019. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Segit. Nekem nagyon sikat segitett. Mas melegek megismerese es a veluk valo beszelgetes nelkul sokkal nehezebb lett volna elfogadnom onmagamat-ha egyaltalan el tudtam volna...
2019. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2019. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Keress meleg barátokat. Persze ez nem mindig könnyű mert a többség csak szexet keres de nem lehetetlen.
2019. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!