Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő lehet, mennyi...

Mennyi idő lehet, mennyi edzés szükséges hogy hasonló alakom lehessen?

Figyelt kérdés

Most ilyesmi alakom van, mint a balról a 2. csajnak (szőke): [link]


Ilyesmit szeretnék:

1. [link]

2. [link]


Csak szeptember közepén tudnám elkezdeni az edzést. Az étrendet meg tudnám beszélni egy személyi edzővel majd.

Előtte viszont tisztában szeretnék lenni azzal, hogy mégis mennyi időt kéne rászánnom hetente, hogy egy éven belül ilyen alakom lehessen? Mondjuk jövő nyár elejére jó lenne egy hasonló :(


2017. aug. 20. 00:30
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
51%
Pár hónap. Semmi különleges nincs azokban a formákban. Nincs sok izom, pár hónap edzés és diéta. Ennyi.
2017. aug. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Egy tipp, (szemelyes velemeny lesz) nem tudom hogy mien edzest akarsz, kondi, sajattestsulyos, de ha kondit akkor karban,vallban 5-6 kg fole ne menjel, popora nyugodtan edz, a tobbi izomcsoportban meg ne menj 10-20kg fole (magasagfugoen, 170cm korul eleg a 15kg kb mindenre) hasra ahogy akarod, ezt azert irtam le mert ha tenyleg csak olyan akarsz lenni mint a kepeken a csajok akk azok se csinaljak nagyobbal, amugy kondival 1 honap kb(heti 4-5 edzes), es ha fogja a tested, ha nem fogja akkor 1,5 2 honap ja es az egy oras edzes szerintem boven eleg lesz


Ha sajattestsujt valasztod akor meg vigyaz hogy ne legy tulpatintva mert jo etrend mellet gyorsan fejlodsz. (Szemely szerint nem birom azokat a csajokat akiknek nagyobbak az izmaik mint egy atlag fiunak) sajattestsulyossal 1 honap ( heti 3, vagy minden masnap edz) es utana vigyaz a nagy karokra meg ilyesmi

amugy most is jo alakod van

2017. aug. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Ja es sajat testsulyos edzessel ugy erdemes edzeni hogy a gyakorlatokat minnel gyorsabban csinald, es alkalmankent olyan fel, max egy orat ( (termeszetesen a szuntekket isbeleszamoltam.)
2017. aug. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szuneteket*
2017. aug. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 1.höz semmi.Attól már most jobb sokkal a szőke.A 2.hoz fél év-8 hónap kb ha stimmel az edzés a progresszió és az étrend.
2017. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!