Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek szűz passzívként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szűz passzívként érdemes inkább egy idősebb és tapasztaltabb férfira bíznom magam először?

Figyelt kérdés
Gondoltam ők jobban tudják mire kell odafigyelni egy fiatal kezdőnél, türelmesek és nem csak magukkal foglalkoznak.

2019. febr. 5. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Érdemes, csak figyelj oda, kire bízod Magad.

Volt két srác,akinek én voltam az első, élvezték.

Fő, hogy ne legyen se kapkodós, se durva és főleg, hogy egészséges legyen !


Sok sikert !


49 F

2019. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. febr. 5. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Egyet értek az első válaszolóval :) 31bi
2019. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
A személyiség fontosabb, fiatal fiú is lehet türelmes.
2019. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legfontosabb, hogy NAGYON megválaszd ki lesz az első. Olyat keress akinek Te vagy a fontos, és nem csak a numera. Mert akkor oda fog figyelni Rád, hogy Neked is jó legyen. Ez nem kor kérdése.
2019. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Inkabb kapcsolatban veszisd el , nem egy random venemberrel xd
2019. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Ízlés kérdése, ha jobban vonzanak az idősebb fiúk akkor keress idősebbet. Gondolom tini korú,szóval az idösebb pasi alatt érdemesebb 25-30 közöttit keresni, beavatásra ez a korosztály a legjobb. Nagyon időset ne válassz, pl.egy40- 50 körüli 1.nem fog annyira tetszeni ruha nélkül,hogy kellően felizgulj,2.náluk már "túlteng" a tapasztalat, elfelejtették milyen az első izgalom, hozzászoktak hogy rutinból csinálják a korosztályukbeli,bejáratott férfiakkal,így nem érzik át hogy neked mennyi türelemre van szükséged elsőre. Egy 20-on éves meg bőven tudja.
2019. febr. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DTR42 ***** válasza:
100%
A lényeg hogy ha lehet legyen tapasztalt
2020. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!