Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hany eves korotokban volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany eves korotokban volt eloszor kapcsolatotok es hogy ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés
En mar szeretnek ismerkedni melegekkel, de azt veszem eszre, hogy a netes ismerkedes semmit sem er. Amugy egy kisvarosban elek szoval nem nagyon vannak itt ilyen barok. Egyszeruen nem tudom hogy hogyan kene ismerkednem mert tarskeresore kiirom h alkalmisok ne, es h max 20 evesek irjanak erre ramir egy 50 eves hogy mikor erek ra es aktiv vagy passziv vagyok e...
2019. febr. 7. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Haver mutatott be neki, 15 évesen
2019. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzetben vagy, ma nagyon nem egyszerű értelmes fiatalt találni, és igen, betalálnak az öregek is folyton. Csak kitartással lehet.

Én még 2010-ben, 19 évesen kezdtem, egy olyan chat oldalon ami régen nagyon népszerű volt de ma már alig járnak fel oda. Nem tudtam hogy hol érdemes ismerkedni, azt hittem, ott találhatok komoly kapcsolatot, hát elsőre úgy is tűnt hogy ez sikerült, de nem így lett. Részleteket nem írok de én így kezdtem, és nagy pofon is lett az első. Utána két hosszú kapcsolatom volt, és 27 éves koromra büszke vagyok arra, hogy csak 2 emberrel volt szexuális viszonyom, és csak kapcsolaton belül. Hogy lesz-e még valaha, nem tudom, ma már senki nem keres komolyan, csepp a tengerben..

2019. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Soha sehol


Szar az egesz


32 F

2019. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!