Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismerkedtetek már meg itt a...

Ismerkedtetek már meg itt a gyk-n emberkékkel? Meddig jutott a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
:)

2015. jún. 10. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Itt ismertem meg a barátomat, 8-9 hónapja. :)
2015. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben legjobb barátomat itt ismertem meg :)
2015. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Meg se próbálnám, itt képtelenség lenne normális kapcsolatot kialakítani.
2015. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első, ez nagyon jó :) :) :)

Második, és ellentétes neműek vagytok?

Harmadik, a fent említett két példa nem ezt mutatja :)

2015. jún. 10. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Valóban úgy tűnik nem lehetetlen. De én 28 évesen nem tudnék már itt senkinek megnyílni,hogy aztán jól átvágjon. :D
2015. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 3 éve ismerkedtem meg itt valakivel, azóta email-ezünk, de sajnos soha nem jutott el odaáig hogy találkozzunk, a nagy távolság miatt. Azt megtehettük volna, hogy egy napra összefussunk amikor épp átutazóban voltam arrafele, de úgy voltunk vele, hogy nem sok értelme lett volna, mert ha más nem is, de csók biztos elcsattant volna, azután meg csak fájt volna a szíve mindkettőnknek... Így utólag visszagondolva viszont bánom hogy valahogy mégsem hoztuk össze, hiszen ki tudja mi lett volna belőle :(
2015. jún. 10. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En tavaly ismertem meg itt egy sracot és találkoztunk is egyszer. Azota facen tartjuk a kapcsolatot. Nem napi szinten, de simán ráirunk egymasra, hogy kivel mi a helyzet. Azert ez is valami errol az oldalrol. :D

Nem gondoltam volna, hogy itt lehet ertelmes embereket találni, akivel meg meg is találjuk a kozos hangot, de lehet. :)

2015. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opened paradise ***** válasza:
Pár randi,az exem,meg pár haver.
2015. jún. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 2 emberrel ismerkedtem itt meg, tök jó fejek :) csak gyk-n irogatunk, de minden nap :D
2015. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!