Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfi/fiú szerelmi bánat? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi/fiú szerelmi bánat? Mit tennétek, ha életetek szerelme szakítana veletek?

Figyelt kérdés
Milyen érzések kerítenének titeket hatalmukba, hogyan reagálnátok/vészelnétek túl?

2019. febr. 11. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Mindig az első a legfájóbb, de ez egy szükséges dolog, hogy az ember szíve kellően megkeményedjen annyira, hogy a következő már ne fájjon annyira. Sajnos a szerelmi bánat elég elviselhetetlen érzés, gonoszul kitalálta a természet, hogyan tartson minket össze a párunkkal, de a jó hír, hogy idővel elmúlik ez is, mint minden. Persze tudom, ezt az időszakot is ki kell bekkelni valahogy, de erre nincs igazán bevált orvosság. Nekem mondjuk az segített, hogy elmentem bulizni, majd felszedtem valakit, hogy időlegesen azzal vigasztalódjak. A harmadik "lábtörlő" után már szinte alig fájt.
2019. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hogy viselkedik egy fiú akinek összetörték a szívét?
2019. febr. 11. 16:57
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ugy hogy kiírtja magából az érzéseket és elhatározza hogy sose fog szeretni senkit
2019. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Hármassal egyetértek.

én 22 évesen voltam először szerelmes, mindig is komoly kapcsolat volt a célom, megismertem egy srácot akibe beleszerettem, az meg összevissza kefélt mindenkivel.

bő másfél év kellett mire kihevertem.

Na azóta megfogadtam szerelmes sosem leszek senkibe.

Szerintem a legtöbb meleg így van ezzel, sokan csalódnak fiatalon, azt későb már érzelmek nélkl kalandoznak, ezért van ennyi magányos meleg.

Mert nem lehet szinte senkiben sem megbízni, monogám élet a melegeknél nagy elvárás sajnos.

2019. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Hogy viselkedik egy fiú akinek összetörték a szívét? Ez a válasz arra, amit írtam az első hozzászólásomban? ...vagy el se olvasod, ki mit ír, csak nézel fel az égre és sóhajtozva be-be írogatsz valamit ide? Úgylátom feleslegesen koptattam az ujjaimat.
2019. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is elhagyott az az ember, akire gyakorlatilag feltettem az életemet, csak bízni tudok abban, hogy az idő megoldja a dolgokat, de a probléma az, hogy kalandozni nem tudok, más iránt pedig nem érzek semmit, úgyhogy ez egy pokol. Maradjunk annyiban hogy átérzem a fájdalmad és sokan vagyunk még ezzel így
2019. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan ilyenkor basznak boldog-boldogtalannak. De EZ NEM MEGOLDÁS. Beszéld ki magadból a fájdalmat, legyél olyan emberek közt, akikkel jól érzed magad.
2019. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
"Hogy viselkedik egy fiú akinek összetörték a szívét?"- ide ír a gyakori kérdésekre.
2019. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Tovább kell lépni és elfogadni hogy nem ő volt életed szerelme. Mert ha ő lett volna akkor még mindig együtt lennétek.
2019. febr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nutituti válasza:
100%
Én ilyenkor gyerekmeséket olvasnék.
2019. febr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!