Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mièrt van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van az hogy a legtöbb ember csak szòrakozik az ismerkedèsnèl, hogy ìgy találkoznèk veled meg stb aztán a farokról kèr fotót nem kap ezèrt már rögtön szó nèlkül lelèp? Trágár kommentekból nem kèrek

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért van, de pont az ilyesmi miatt nem ismerkedek a netről. Aki képkéregetéssel nyit, az már eleve felejtős.
2019. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen emberek. Miért lettek ilyenek...(Nem tudom) De az a ember beteg szerintem aki így viselkedik.

Bár jobban jártál akkor vele, hogy nem találkoztál. Aki ennyire embertelen...

2019. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

18 éves korom óta ismerkedek.

Azt vettem észre, hogy aki felvállalja magát, vagy olyan, mint én, azaz nem is vállalom, de nem is titkolom, és nem érdekel más mit mond, az ismerkedésnél mer is találkozni. Esetleg mer arcképpel fent lenni, esetleg mutatni.

Aki a kizárólag a szexre utazik, annak a lényeg a farok, segg és testkép. Aki pedig kép nélküli profilok mögül próbálnak ismerkedni, azokról rendszerint kiderült, hogy többségük fél attól, hogy a környezete hogyan reagál, ha kiderül, hogy ő pasikhoz (is) vonzódik. És akkor nem ejtettem szót arról, amikor valakinek pasija, barátnője, felesége van.

Volt már olyan, hogy az illető nem mondta, hogy nős, aztán lestem, amikor szembefutottam velük és a közös gyerekkel egy bevásárlóközpontban. De az se volt semmi, amikor valaki úgy hívott fel magához, hogy a lakótársa két óráig nem lesz otthon. A lakótársról kiderült, hogy az élettársa.


...és ugyebár ott van egy internettel egyidős magatartás: sokan azt gondolják, hogy az interneten bármit szabad, és bármit meg lehet tenni következmények nélkül.

A társkeresőkről duplán igaz. Ha nincs fent róla kép, nem is mutatott, valami gebasz van, akkor törli magát és újraregisztrál. És akkor ismerkedsz egy olyan férfival, akiről azt hiszed, hogy új tag, közben meg már beszéltél vele jó néhányszor.


31/F

2019. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!