Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Élveztetek már bele haverotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élveztetek már bele haverotok boxerébe? Használt volt-e?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt? Hogy történt? Milyen illata volt? Lebuktatok? Vagy azóta is a g*citek nyomával viseli haverotok a boxerét? :P

2019. febr. 18. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen volt már rá példa :)
2019. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Marbre ***** válasza:
80%
Még kolis koromban történt ilyen :D
2019. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajtam volt(sliccen kivettem), de nem élveztem bele/rá. 20/f
2019. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
54%
Fúúúj...
2019. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gayguy69 ***** válasza:
Igen sokszor! Egyik szobatarsam vizilabdazik es mindig kiteriti a szobaban a vizilabdas kis tangajat. En mindig hamarabb vegeztem a suliban es elcsentem az egyik ilyen tangajat es azt horadtam es abba vertem. Persze mielott felhuztam magamra szagolgattam. Mit is mondjak finom es eros farokszaga volt mindig!
2019. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam, de velem csinálták már
2019. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!