Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak! Ti anális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak! Ti anális szex közben élveztetek már el?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnek a válaszok.Főleg a tapasztalatbol jövők.Szóval,sikerült már ugy csucsra jutnotok,hogy CSAK análisban csináltátok?És milyen érzés közben?

Itt most azok véleményére vagyok kiváncsi,aki éppen a "lyuk"..Érted.



2019. febr. 20. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem még ilyen nem volt de előző barátomnak már volt. Nem mindenkivel lehet eljutni arra a pontra, sokat számít a 2 fél testi adottsága
2019. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Passzívként élveztem már el nem egyszer.

Aktív szerepben sosem voltam és nem is leszek

2019. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Igen!!! Nekem nagyon jó szokott lenni!
2019. febr. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
2-es szivesen lennék a hátad mögött közben ;)
2019. febr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Mikor első alkalmakkor csináltuk a barátommal és amúgy én vagyok az aktív, nekem nem sikerült. Sosem felejtem el milyen kellemetlen volt az az érzés, pedig fejben döntöttem el alaposan, hogy ideális partnert választottam és felkészültem rá. Aztán ahogy telt-múlt az idő, valósággal mennyei szeretkezéseink voltak és azóta többször is sikerült. Egyszerűen választani kell egy kellemes, tetsző partnert, akivel egálban vagy.
2019. febr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a passzívjaim így szoktak elélvezni, elvileg nagyon jó nekik, bár a méretem sem kicsi így maszírozza a prosztatát rendesen
2019. febr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
isteni,sokkal nagyobbat élvezek,mint ha csak kiverem,,ahogy a makk dugas közben izgatja a prosztatám,,ahhh oriasit élvezek,több masodperc es beleremegek,,mindenkinek kéne ezt éreznie
2019. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem dildóval és vibrátorral jött már össze.

Sokkal intenzívebb és gyakran folytatni is lehet utána az élvezést.

22/F

2019. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, milyen érzés lehet, de a partnereim közül már többen élveztek el így, és izgató nagyon. :)


Persze én is rendszeresen anális szex közben megyek el, de én a "rúd" vagyok, szóval nekem könnyű. :D

2019. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Párommal lakom albérletben, heti 3 4 belém élvez. Lehet most is van bennem, sose nézzük a nagy hév én h ki folyt 3 csak tölt seggbe v szájba.

27F

2019. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!