Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tinderről és badooról mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről és badooról mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy mekkora az esélye hogy lebukom közeli ember netán haverom elött azzal hogy meleg vagyok.o

2019. febr. 21. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem, ha lebukás veszélyétől tartasz, már eleve el se kezd, egyébként ha "lebuksz", bukik vele az is, aki meglát.

A Tinderen alapvetően nincs is ilyen veszély, mivel alapvetően hetero társkereső, és senki nem látja, kivel, és milyen nemű emberrel van match-od.

A badoo is úgy tudom hetero társkereső, bár ott meg van adva adatlapon, mit/kit keresel. A badoo-n, és most nagyon erősen általánosítani fogok, szerintem mintha jóval több lenne a (bocsánat) IQ mínuszos ember. Ennyi a hátránya, Tinder jobb, ott viszont sokszor nem is írnak, hiába van match. Én amondó vagyok, hogy mindegy, milyen társkeresőn próbálkozol, ugyanaz a nemzet, ugyanazok az emberek, a mentalitás mindenhol ugyanaz lesz.

2019. febr. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!