Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek csak hülyít engem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak hülyít engem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel a neten ismerkedtem meg, még nem találkoztunk, de viszonylag hamar egymásba szerettünk. Ő mondta ki először, hogy belémszeretett és sokszor mondja, hogy tökéletes vagyok és el sem hiszi, hogy vele vagyok. De szerintem keveset beszélünk, ahhoz képest, hogy járunk (igaz még távkapcsolat). Egész nap nem vagy csak alig beszélgetünk, pedig délután és este szinte folyamatosan elérhető. Ha ráírok, akkor később válaszol és csak kis választ ad, nem beszélgetünk. Csak késő este beszélgetünk és a téma a részéről már szinte csak erotikus jellegű. Van, hogy azt érzem, hogy csak leráz este, hogy már nagyon fáradt.

Mondtam neki, hogy szerintem keveset beszélünk, de annyit mondott, hogy nincs semmi gond és imád.

Szóval biztos, hogy másokkal többet beszélget, de nem tudom, hogy mással is kavar-e és, hogy tényleg szerelmes-e belém vagy csak hülyít, mert jólesik neki a szeretetem vagy ilyesmi.


Mit kéne tennem?


Nagyon beleszerettem, de nem szeretnék mégnagyobb fájdalmat magamnak, ha esetleg később kiderülne, hogy nem szeret igazából és csak kihasznál.



2019. febr. 23. 00:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
100% hogy csak hülyít..
2019. febr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
80%
basszus ez a legszarabb érzés. Hasonlo szitu amiben én vagyok csak mi még nem járunk de mi is szeretjük egymást. szerintem irj rá többször. kérdezgesd hogy szeret e még egyáltalán és kezd el hitegetni neki hogy ő már nem is szeret. Ez egy kisebb vita de a végén valahogy azt érezheted hogy szeret. Remélem nem csak hülyit...
2019. febr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
mostolvasom hogy te meleg vagy?! nem itéllek el csak annyit akarok mondani hogy félreértés ne essék de én nem vagyok meleg
2019. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nos, én is hetero vagyok és lány, de azért valami tapasztalatom van a fiúkkal (igaz hetero kapcsolatban)

Attól tartok, hogy maximum csak nagyon vonzónak talál, de ha szerelmes lenne minden alkalmat megragadna, hogy kontaktban legyen veled.

2019. febr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok, a lány:)

Én mikor szerelmes vagyok, képes vagyok hajnalig fentmaradni a sráccal mert egyszerűen éhezek rá, hogy beszéljünk, írjunk, telózzunk.

Valószínűleg csak szexet szeretne a te hapekod.....

2019. febr. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülyít, de úgy látszik téged lehet is... Ha még nem találkoztatok ez még nem egy igazi kapcsolat és nem is lehettek igazán szerelmesek egymásba. Mindenesetre szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot mert már most látszik hogy semennyire sem vesz komolyan.
2019. febr. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kovpet ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy hülyít, lehet, ő is így gondolja, de attól még ez nincs így.


A "még nem találkoztunk" nem megy együtt az egymásba szeretéssel meg főleg a járással. Monitor előtt ülni lehet max, nem járni.

A kihasználást mondjuk nem értem. Valaki fizet neki a beszélgetés után? Vagy emelt díjas számon hívod? :)

2019. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ha ez nem szerelem, akkor nem tudom mi, mert egész nap rá gondolok, egyfolytában vele beszélnék és nagyon rosszul esik, hogy másokkal többet beszél, mint velem.

És azért sem értem a dolgot, mert ő mondta ki először, hogy belémszeretett, sokszor mondja, hogy tökéletes vagyok a számára és el sem hiszi hogy vele vagyok. Amikor megkérdeztem, hogy milyen kapcsolatra gondolt, akkor azt mondta, hogy párkapcsolatra és velem akarja leélni az életét.


A kihasználást arra értem, hogy esetleg csak arra vagyok jó, hogy tőlem érzi a szeretetet, azt hogy érdeklődöm felőle és bíztatom és csak velem növeli az önbizalmát esetleg. (Nem csak pénzzel lehet kihadználni a másikat.)

2019. febr. 23. 12:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Barátom, sajnos Téged palira vettek..

1. Virtuálisan nem lehet senkit megszeretni, szerelemmel főleg

2.Ígérni mindent lehet,a politikusok is ezt csinálják, akkor egy magánember miért ne tehetné

3.Egyáltalán nem biztos, hogy az akinek mondja magát,lehet, ezért is nem akar találkozni

4.Lehet, sőt biztos, hogy több vasat tart a tűzben

5.Mi a tuti, hogy egyáltalán meleg -e?

6.ha ebből egyik sem, akkor érthetetlen.


Viszont azt mondom Neked, ne emészd magad, senki nem ér meg ennyit.Azt vallom, aki nem találkozik pár nap után, az kamus,vagy kapcsolata van, vagy az is lehet, nem is fiú.

Ez csak személyesen derulhet ki, ha nem találkozik, magát árulja el. Fantomba beleszeretni pedig ..elég nagy lúzerség....bocs.

2019. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azért nem találkoztunk még, mert messze lakunk egymástól és még tanulunk és szünetig nem tudjuk megoldani.

Biztosan tudom, hogy ő az akinek mondja magát, erről meg is bizonyosodtam teljesen és az is biztos, hogy meleg, mert olyanokat ír/mond/tesz, amit hetero nem tenne.


Tudom, hogy hülyeség így beleszeretni valakibe, de nem tehetek róla. Nagyon sokban hasonlítunk és tényleg úgy érezem, hogy teljesen megértjük egymást.

2019. febr. 23. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!