Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Úgy fáj

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy fáj

Figyelt kérdés

Nagyon régóta nincsen párom már. Megismertem valakit 1 hónapja akivel 1 hete volt az első randim, nagyon jól sikerült azóta találkoztunk párszor, de az utóbbi 1-2 napban azt érzem, hogy megunt és ma véget fog vetni ennek az egésznek, vagy azt mondja, hogy legyünk barátok, de nekem az nem megy. Eddig egy emberrel sikerült az ismerkedés, szex után elengednem azt a gondolatot, hogy nem lehet vele kapcsolat, nagyon megviselt és a mai napig néha fáj, hogy csak barátok vagyunk és napi szinten beszélünk. Még1x az újjal nem tudom ezt végig csinálni, hogy legyünk "csak" barátok. Nekem nagyon szimpatikus és bejön, de nagyon félek, hogy a jelek alapján ma este leakarja ezt zárni.


Nagyon nehezen élem meg ezeket, amikor 1 hónap után megkedvelem és általában vége lesz ezek nagyon fájnak, de olyan szinten, hogy mély depresszióba esek ilyenkor hosszú hónapokig. Nagyon félek vele ma beszélni este, hogy leráz. :(

Hogyan tudnám ezeket a dolgokat könnyebben viselni, mert beleőrülök. :( Komolyan még az is jobb, ha felhagyok az ismerkedéssel és még az is kevésbé fáj, mint az ilyen elutasítások. :(

Nagyon félek, hogy ma is kiborulok. Tanácsok? Miért vagyok ilyen érzékeny?



2019. febr. 24. 15:46
 1/7 A kérdező kommentje:
* még az is kevésbé fáj ha egyedül maradok
2019. febr. 24. 15:49
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csak a hormonok miatt érzed így.
2019. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok :(
2019. febr. 24. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos része a dolognak. Valamilyen szinten szerintem mindenkinek rosszul esik, de el kell fogadni, mert nem lehet ráerőltetni magad valakire.

Régebben én is olyan voltam, mint te. Mélyre zuhantam, amikor elutasítottak, de ma már jobban kezelem.

Egyébként mi miatt érzed úgy, hogy pont ma akar véget vetni ennek?

2019. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 vegul nem utasitott el, de nem is nyugodtam meg teljesen :/ de a heten kiderul 😅 szeretne velem talizni
2019. febr. 24. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó hír. Ne parázd túl :)
2019. febr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, te olyan vagy mint én. Nagyon gyorsan bele tudok szeretni valakibe és utána nagyon-nagyon fáj elveszíteni, de sajnos én sem tudom a megoldást erre. 2 ilyen barátom volt akiket megismertem, mindkettővel alakuló kapcsolat volt, vagy talán mondhatni, hogy együtt is voltunk, az egyik nagyon nem is akart velem beszélni már (később meg felkeresett, hogy szeretné mégis folytatni), a másik meg azt mondta, hogy legyünk barátok, ami úgymond most is tart, de rettenetesen nehéz vele most nekem is. Nekem erre a “bevált módszer”, hogy próbálok keresni valkit akit megszerethetek kicsit. Nyilván nagyon rosszul esik mert nem akarok túllenni az adott fiún, de amúgy beleőrülnék. És inkább egy olyan srác miatt szenvedek kicsit, aki nem tudom, hogy meleg-e, hogy szeretne-e engem, mint az miatt akivel már volt kapcsolatom, mert az sokkal rosszabb.
2019. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!