Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van köztetek olyan, aki azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki azért nem ismerkedik a városában, mert kicsi a város, és sokan ismerik?

Figyelt kérdés
És nem akarja, hogy kiderüljön. Hogy oldjátok meg? Vagy emiatt van, aki nem is ismerkedik? Esetleg más városbelivel ismerkedtek?
2019. febr. 24. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én városon belül találtam egy srácot, és szuperul kijövünk. Teljes a bizalom egymás felé.
2019. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kerületben van csak korlát hogy ne innen legyen :D
2019. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ém sem ismerkednék itt, kisváros, sokan ismerjük egymást kb lehetetlen lenne titokban tartani a dolgot. Persze ha valaki csak szexet keres annak szerintem könnyebb dolga van.

Bár eleve szomorú, hogy vidéken sok helyen még mindig kínosan ügyelni kell rá, hogy meg ne tudják, hogy meleg vagy mert akkor te leszel a felete bárány és az egész családot megbélyegzik...

21/F

2019. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én így vagyok vele

Lehet ezert nem fogom kipróbálni soha

2019. febr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miskolc is ilyen, mindenki mindenkit... Ezért hagytam én is fel az ismerkedéssel 20/f
2019. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!