Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez hogy működik párkapcsolatban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy működik párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nos, az az igazság, hogy meleg Uni fiú vagyok, viszont nekem nagyon lényeges, hogy a másik közeledjen...

Ezt úgy is lehet érteni, hogy hagyományosabb értelemben a női szerep érdekel. Én szeretnék lenni a kiskifli, azt szeretném, hogy legyen egy erős valaki, akire támaszkodhatok.

Egyébként vékony testalkatú vagyok, és tényleg mind a két szerep érdekel szexuálisan.

A kérdés maga az lenne, hogy van-e olyan srác aki a “fiú” szeret lenni egy kapcsolatban, ill. hogy van-e olyan, aki ilyen párkapcsolatban él.



2019. febr. 26. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Persze hogy van! Attól még hogy mindketten férfiak vagytok, egyikőtök úgyis kicsit érzelgősebb,így lesz aki szeretne kiskifli lenni :)

Attól még hogy valaki meleg egy kapcsolatban férfiként fog viselkedni.. jóesetben. Keress olyan párt aki férfi. Aki megvéd, aki szeret.

2019. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na , pont ilyen srácot keresnék 😅😅

Elfelejtettem mondani, hogy 18 vagyok, és ha beírod a googlebe, hogy twink, engem dob ki

2019. febr. 26. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van ilyen.

Én is hasonló kapcsolatban élek.

2019. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy heteroként beleszólok, de olyan a hetero kapcsolatokban sincs, hogy a fiúnak lenne a dolga (egyedül) a közeledés... a hetero kapcsolatokban is minden kölcsönösen megy, sőt még egyenrangúan is – jobb esetben.
2019. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

17:24

Azt hiszem kicsit félreértetted a kérdést.. nem arról van szó hogy csak az aktív tegyen a kapcsolatért, csak arról hogy legyen domináns, meghatározó szerepe

2019. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17:34 pontosan így értettem 🙂
2019. febr. 26. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen srác pl. én is :)
2019. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmm

Imádom az olyan srácokat

19f

2019. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!