Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire fájdalmas az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fájdalmas az első popsi szex? Mire számítsak, van félnivalóm, lehetnek következményei?

Figyelt kérdés
Ma este találkozok egy fiúval, akivel több hete beszélgetünk már fb-n. Én 18/F, ő 23/F. Szinte biztos vagyok benne, hogy meg is fog történni, én nagyon szeretném, és ő is utalt rá hogy szeretné velem. Lánnyal próbáltam már (meleg vagyok, nagyon rossz volt), de fiúval még soha. Így nem tudom mire számítsak. Az a rossz az egészben, hogy holnap suliba is kell mennem, és tartok tőle, hogy ha megtörténik, nagyon fájni fog és sántítani fogok esetleg vagy ilyesmi. És rájönnek a végén, ha nem a suliba, akkor a szüleim. Szerintetek mit kéne tennem? Fel lehet készülni erre valahogy? Itthon próbáltam már tágítani újjal, de elég kellemetlen érzés. De azért mert fájhat nem akarok viszakozni, úgy vagyok jöjjön aminek jönnie kell. Kinek milyen volt az első, saját tapasztalat, élmények, tanácsok? Még ma kéne pár válasz ami segít valahogy (testben, lélekben). Köszi.

2019. márc. 3. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

lélekbe ne úgy menj bele, hogy fájni fog, vagy borzasztó lesz, mert akkor úgy is lesz, egy önbeteljesítő jóslat.

Ne erre gondolj, hanem hogy olyannal leszel, aki szimpatikus és tetszik is.

Testileg pedig az lenne a jó,ha bőséges előjáték,sok csók, ölelés,simogatás lenne, és főleg, ha ő sokat nyalná és finoman ujjazná előtte a popód.

Így garantáltan nem fog fájni, max kicsit szorosnak érzed, de sántítani nem fogsz. És arra figyelj,ne hagyd, hogy erővel és gyorsan csinálja,mert az nem okés.

Én három srácnak is voltam első,mindig gyengéd voltam és egyik sem érezte meg, amikor első behatolás volt,sőt élvezték..

Sok sikert és ne görcsölj rá !!!

2019. márc. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első mindig kellemetlen de utána jobb lesz ne félj ;)
2019. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen volt?
2019. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ahogy látom sajnos lekéstem mint tanácsadó, de ahogy az első írta, rendes petting után nagyon jó, én imádtam az elsőt passzívként!! ( azóta is csak azt szeretem) ;)
2019. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy aktív legyél inkább?
2019. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!