Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kiderül ha nem szólok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderül ha nem szólok, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
A sok kudarc miatt úgy döntöttem, hogy nem kapcsolatban szeretném elveszteni. Alkalminál meg olyan kiábrándító ha az egyik fél, pláne a passzív szűz. Ezért gondoltam, hogy nem szólnék ha arra kerül sor viszont egy kicsit félek, hogy lebukok és beégek.

2019. márc. 3. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiderül. Látszik, ha valakinek nincs tapasztalata.
2019. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell titkolni. Én voltam több sráccal akinek első srác voltam az életében. Ilyenkor az aktív fél jobban odafigyel, a passzív pedig jobban élvezi.
2019. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt miből gondolod hogy kiábrándító ha valaki szűz? Sok srácot kifejezetten izgat ha ő “avathat fel” valakit.
2019. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Huuuuhh ezen gondolkodtam én is, hogy " ki akar egy szűzet? Úgxis csak bénázik". Én nem fogok szólni szerintem. De ahogy jónak érzed
2019. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na ez az. :D Én nem szeretnék “felavatott” lenni, nem tetszik ha valakit ez izgat. Azért írtam, hogy kiábrándító, mert pl beszélgetés közben nem kötném egy idegen orrára, hogy figyelj szűz vagyok! De ha már nyilvánvaló, hogy szexre kerül sor akkor valószínűleg nem örülne neki, mert nem szűzességet akar elvenni. Lehet, hogy tévedek az eddigi tapasztalataim alapján nem túl türelmesek a férfiak.
2019. márc. 3. 19:02
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen szűz vagy, vagy pettingben van tapasztalatod?

Ha utóbbiban már van tapasztalatod szerintem keress olyan szexkapcsolatot akinek megfelelő a behatolás nélküli felállás is. 1-2 találka után pedig elmondhatod, hogy abban a részben tapasztalatlan vagy de szeretnéd kipróbálni.


Igaz nőként nem vagyok jártas a dologban, de meleg ismerősöktől hallottam, hogy sokaknak megfelelő az análmentes aktus is. Szerintem biztos találnál olyat akivel elszórakoztok :)

2019. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nem szabad titkolni, mert abból csak rossz élmény lesz. Van, aki nem szeret szüzekkel szexelni és, ha kiderül miközben zajlanak az események simán ott hagy. Én szeretem a szűz srácokat és elég sokkal voltam is és fontos információ, mert máshogy állsz egy szűz sráchoz, mint egy bejáratotthoz.
2019. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Enis szuz vagyok pacsi🙈
2019. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kiábrándító, amit írsz. Csak túl akarsz lenni az első szexen. Ok. Viszont abban, hogy szűz vagy nincs semmi szégyellnivaló. A mindkét fél számára kielégítő, felszabadító, érzéki szexhez kell kommunikáció. Szóval ne add le az elvárásaidat ennyire! Kívánom, hogy találj egy megfelelő partnert!
2019. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!