Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire hamar élveztek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hamar élveztek el orál közben?

Figyelt kérdés
Tehát kb meddig kell sz-pni mire elélvezel? Kort is írjatok.

2019. márc. 6. 07:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én oráltól egyáltalán nem tudok elélvezni. Már sokszor gondolkoztam rajta, hogy ezzel vajon én vagyok így egyedül (gondolom nem) de mondjuk itt se számolt be senki hasonlóról. Az is igaz, hogy rengeteg sráccal meg lánnyal voltam már együtt, eleinte még szopástól is el tudtam menni, de már vagy 1.5-2 éve nem...


25 F aktív

2019. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kettőnek kapom be rendszeresen, előjáték végett, aztán van, hogy hol egyik hol másik ott is marad végig, olyankor kb 2-3 percig bírja.
2019. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nehezen 20-25 perc kell
2019. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én kb. 10 másodperc alatt is, már ha első élvezésről van szó.
2022. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!