Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek elmondjam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam?

Figyelt kérdés

A barátom mem nagyon kedveli a romákat

És én is roma vagyok.

De ő ezt mem tudja.

Elmondjam neki vagy sem?


2019. márc. 7. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

...hogy nem tudja?


Ez elég feltűnő, a cigányoknak elég jellegzetes külső jegyei vannak (fekete haj és szem, kreol bőr, és a tipikus szélsőséges testalkat /vagy extrém vékony vagy extrém kövér/)

2019. márc. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
A barátod vak? A legtöbb cigányon látni, hogy cigány. Elég messziről.
2019. márc. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
2019. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Rólam nem venni észre.

Barna haj, zöld szemem van.

Stílusim beszédem sem olyan.

2019. márc. 7. 00:35
 5/11 A kérdező kommentje:
Fehér a bőröm is.
2019. márc. 7. 00:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A családodon sem látszik?

Igazábót teljesen mindegy. A legtöbbeknek nem azért vannak rossz érzéseik a romákkal kapcsolatban, mert fekete a hajuk. Inkább azért ahogy sokuk viselkedik. Ha ismer, látja, hogy nem vagy olyan akkor szerintem ez nem számít semmit. Nekem nem számítana.

2019. márc. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem szamit, mert a normalis ciganyok utaljak legjobban a senkihazi ciganyokat.
2019. márc. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Feher a borod akkor nem vagy roma
2019. márc. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, a te esetedben nem hiszem hogy zavarni fogja. Talán így majd kevésbé lesz rasszista.
2019. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegtelen. Nekem volt roma barátom akiről szakítás utan tudtam meg hogy az de ez nem változtatott semmit se. Legyel oszinte de ha nem kérdezi ne csinalj témát belole.
2019. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!