Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Baj van velem, szexuál pszicho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem, szexuál pszichológus kellene?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, sokat szoktam maszturbálni naponta többször is. A gond az, hogy perverz gondolatok kapcsolódnak hozzá. Sokat elképzelem hogy egy pasi megerőszakol,és alkalmanként zacskóval, sállal fojtogatom közben magam. Tudom hogy ez beteges, félek hogy egyszer egy perverz áldozatává válok. Szexuálpszichológus segíthetne? Tudnátok ajánlani? Sokba kerül?

2019. márc. 10. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már együtt valakivel? Nem lehet hogy csak ennyire “ki vagy éhezve”?
2019. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A enyhe fojtogatas nekem is bejön de meg nem próbáltam és az hogy jó kemenyen megdugnak hátulról, vagy lovaglo pózban ugrálok es közben foljtogatnak ütik a popsim. Vagy akar kettővel is dupla elvezet, jól szetbasznak.

Vagy oral közben szorítják a nyakamat es durván elfenekelnek. Ez elvezet nekem. Lehet hogy csak társra, szexre vágysz, nem kell pszihologus...:)

2019. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Keres rá Dr. Hevesi Krisztina szextrém című előadására youtube -on
2019. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Welcome the BDSM world. :)
2019. márc. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
anyám ... mik vannak
2019. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Arrol fantazialsz hogy valaki megeroszakol de kozbe felsz is tole... mivan????
2019. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy normális sráccal biztos szívesen megélném. De honnan lehet tudni, ki az aki normális - de van egy ilyen fajta fétise- vagy ki az, aki elmebeteg sorozatgyilkos? Valószínűleg sehonnan. Ez ebben a veszélyes.
2019. márc. 14. 20:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fojtogatos dolog veszelyes. keruld el, hogy sallal-kotellel stb csinald, egyebkent nincs semmi baj, hogy eroszakos fantaziaid vannak.
2019. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
szerezz normális srácot (vagy inkább lányt) normális szexre aztán majd elmnúlnak ezek a dolgok.
2019. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Hat nem tudom de aki szex kozbe folytogatná a masikat annak elgurlt a gyogyszere jo messzire
2019. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!