Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Extrém vagy olyan helyek ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém vagy olyan helyek ahol partnert találtál?

Figyelt kérdés

Aki esetleg nem neten ismerkedik.

Milyen helyeken találtál már partnert? Esetleg olyan ami extrémnek számít? Illetve, hogy történt, hogyan szedted fel az illetőt? Kort is írjatok.


(Példa: Az utcán vagy egy kávézóban megláttál egy szimpatikus pasit akit felszedtél)



2019. márc. 16. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Kőbányán fekvő csöveseket előszeretettel ajánlom, egyik sem túrós.
2019. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Vonaton egy faszi velem szemben ult

Stirolt, lattam h felallt neki, megnyaltam a szajam szelet "jelzeskent" de vette a lapot. Mondtam h kimegyek mosdoba, 1 perc mulva kopogott beengedtem es kapott egy oralt. Utana visszamentunk megkerdezte meddig megyek es a megallom elott megkerdezte h ismetles. Mondtam oke es kapott meg egyet. Ennyi a sztori

2019. márc. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lisszabon közelében van egy gay nudi beach. Ott nem nehéz ismerkedni.
2019. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Meleg szaunában. Találtam 2 partnert is, persze nem egyszerre :D

21

2019. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!