Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek az az ember, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az az ember, aki részt vesz abban, h egy biszex folyamatosan csalja vele a feleségét és amúgy 2 gyereke is van, de ismétli vele az aktust és nem is törődik vele, h csalja a családját vele, az az ember ugyan olyan bűnös és elítélendő?

Figyelt kérdés
vagy mi a véleményetek róla?
2019. márc. 19. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igen! Bocsi de karma ha a párom ezt tenné én se örülnék
2019. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Az én szememben természetesen ugyan annyira bűnös mint a biszex párja.
2019. márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Még kapcsolatban lévővel sem kezdenék. Épp annyira bűn.
2019. márc. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Talán még bűnősebb! De legalább ugyanannyira.
2019. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Én 2 éve vagyok egy ilyen pasival.

Elején nekem is azt mondták a barátok, hogy miért kezdek családos pasival, milyen undorító dolog.

De aztán rájöttem, hogy én független vagyok, ő fogadott hűséget, szóval ez az ő lelkiismerete.


27 meleg férfi

2019. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
A karma nem így működik, a megcsaló kap ezért karmát. Viszont spiritualitástól és karmától eltekintve erkölcsileg nagyon vitatható téma. Én így vagyok vele: valamilyen szinten hibás ő is, de - karma működéséhez hasonlóan - hibásabbnak tartom a megcsalót. Ha nem vele csal, akkor mással fog. Tehát a családos félnél van a nagyobb kitétel és ő viszi bele a többieket.
2019. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lehet ő viszi bele a többet, de ha már a másik tud róla és asszisztál....?
2019. márc. 20. 23:32
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem független az, hogy a másik tud róla és asszisztál.

A családos apának kell, hogy felelőssége legyen, ő fogadott hűséget. A másik fél független.

Függetlenl attól, hogy biszex pasiról van szó, vegyünk példát arról, ha hetero családos apukáról lenne szó, akiben benne van a hajlam arra, hogy félrek-rjon, ha az első ember nem áll meg neki, tovább keres, nem?

2019. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha meg arra gondolsz, hogy a másik félben van-e olyan bűntudat, hogy jaj szétszedtem egy családot?

Mindehhez két ember kellett, amelyik kapcsolat stabil, és egyik fél sem k-r titokban azt nem lehet szétszedni, bármennyire is erőlködne egy 3. fél. Ha meg szét lehet szedni, nem kár érte.

2019. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kedves, nem a bűntudatról beszélek, hanem arról, hogy erkölcsileg belefér neki az, hogy pontosan tudja, hogy mit tesz a másik, milyen nyomorúságot fog hagyni a felesége és a gyerekei lelkében ezzel, ő mégis asszisztál, bujtatja, szervezgeti az összejöveteleket. Na erről beszéltem, nem lelkiismeretről. Nyilván nem ő szedi szét a családot, csak neki éppen belefér erkölcsileg az, hogy közrejátszon ebben a viszonyban, sőt, még asszisztál is hozzá.
2019. márc. 21. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!