Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszbikusak, melegek! Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusak, melegek! Ti hogy jöttetek rá, hogy mások vagytok? Mit jelentenek azok a sokat emlegetett furcsa érzések?

Figyelt kérdés

2019. márc. 24. 02:39
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Az álló szerszámot szerem.
2019. márc. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen leírva. Én egy fiuban azt látom meg amit egy heteró fiu egy lányban,szépséget,csodalatot, szexuális vágyat. Idiotán megfogalmazva(első válaszoló) a férfi testre,arcra,szerszámra áll fel(ergó az kelt ben szexuális vágyat). Megnézem a szép lányokat,formás feneket,mellet,de a ránézésrn kívűl semmi több,semmi érzés hogy de jó lenne róla letépni a ruhát,csokolozni vele stb. Próbáltam valamennyire összefoglalni ,reméllem sikerült is :D !
2019. márc. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kamaszodsz akkor egyszerűen nem a lányok iránt nő meg az érdeklődésed, hanem a fiúk/férfiak iránt. Nem a női test izgat fel, hanem a férfié. Nem a nők láttán kapod fel a fejed, hanem a fiuk/férfiak láttán. Bármilyen jó kapcsolatod van egy lánnyal eszedbe sem jut, hogy milyen jó lenne lefeküdni vele. Férfiak esetében meg ... hát más a helyzet.

Heterónak úgy magyaráznám, hogy képzelje el ugyan azt amit a lányok iránt érez csak férfiakra vetítve. Teljesen ugyan azok az érzések.

2019. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
(Leszbikus) Sosem érdekeltek a fiúk. Oké, feltűnt, hogy szexi/helyes vagy ilyenek, de ennyiben ki is merült. Lányokat, meg képes voltam percekig bámulni, kívántam őket. Akit éjjel-nappal nézek ő se fiú, hanem lány. Rendszeresen észrevettem, hogy a legjobb barátnőm (szerelmem) érintésére/ölelésére/stb. benedvesedtem. A farok sose izgatott, ezzel ellentétben olyan vágyálmaim voltak, hogy csajjal létesítek szexuális kapcsolatot. A filmekben, animékben mindig a női karaktereket figyeltem.
2019. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben bi voltam, és ezt kiskamaszkorban kezdtem el tudatosítani, de gimi alatt kezdetem rájönni, hogy a fiúk mennyivel vonzóbbak szerintem.


Egy kis véleményezés Pusztai Olivérről ezzel a kérdéssel kapcsán. Nem tudom miért csak ilyen arrogánsan tud erre a kérdésre válaszolni, mivel sok meleg nem tudja a társadalmi normák miatt, hogy kihez vonzódik, SŐT, mártírkodik is, mert hogy házasság előtt lefeküdt egy sráccal, pedig előtte azt hitte magáról, hogy hetero.

2019. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miféle furcsa érzés? Nem a pasik jönnek be, hanem a nők, ennyi. Leszbikus vagyok, de ez nekem nem furcsa érzés.
2019. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolóknak! :)


Az utolsó kérdésére válaszolva: én a furcsa érzést nem arra értettem, hogy az azonos nemhez vonzódnak, hanem azt hallottam (már sok helyen), hogy valamiképpen különcnek érzik magukat, és furán érzik magukat ha az ellenkező nemmel vannak, még mielőtt tudatosítanák magukban, hogy ők úgymond ,,mások". Efelől az érzések felől szerettem volna érdeklődni. :)

2019. márc. 25. 18:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "furcsa érzés" amit gyakran emlegetnek egyszerűen abból fakad, hogy már gyerek korban kialakul az emberben a "társadalmi neme". Magyarul kisgyerekként megtanuljuk (hisz ezt látjuk otthon is és ezt is tanuljuk mindenhol) hogy a kisfiúk férfivá a kislányok nővé érnek és a férfi és a nő párt alkot majd családot alapít. A társadalmi elvárás az, hogy ez így működik és az a "furcsa érzés" abból ered, hogy mikor kamaszodunk tudjuk, hogy nekünk az ellenkező nemű emberekkel kapcsolatban kellene gyengéd érzelmeket táplálnunk (hisz mindenki ezt várja el és ezt látjuk magunk körül, a barátaink közt is, de még gyerekként is ezt tanuljuk amikor "papás-mamás"-t játszunk és eljátsszuk azokat a szerepeket amiket a szüleinktől látunk) azonban mi nem érzünk az ég világon semmit.

A furcsa érzés lényegében hiányérzet. A hiánya annak az érzésnek, amit elvár tőlünk mindenki és amit mi is elvárunk magunktól, hisz az melegek/leszbikusok többségében a nemi érésükig fel sem merül, hogy a saját nemükhöz vonzódnak.

A fura az egészben, hogy amikor egy meleg ember azonos nemű párt talál, vagy egyszerűen beleszeret egy azonos nemű emberbe akkor semmi "furcsa" érzése sincs. Számunkra ez olyan természetes mint amikor egy heteró férfi vagy nő beleszeret egy ellenkező neműbe. A problémát legtöbbször az okozza ebben a helyzetben, hogy szembesülnünk kell azzal, hogy az érzéseink miatt sokan el fognak ítélni mindet; hogy képtelenek vagyunk megfelelni annak a képnek amit elvárnak tőlünk. Itt aztán kezdődik a tagadás, elfojtás, beismerés, elfogadás, felvállalás stbstb folyamata. Persze ez már egy másik történet.

2019. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2019. márc. 26. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!