Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az abnormális, hogy szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az abnormális, hogy szeretném ha a partnerem törődne velem, de nem párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Fiúval nem szeretnék párkapcsolatot kialakítani... De azt úgy szeretném ha egy helyes pasi puszilgatna, simogatna, bókolna, olyam dolgokat mondana amiktől elolvadok :) Meg ha kimutatná, hogy szeret meg stb... Ez fura?

2017. dec. 27. 17:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes de van majdnem hasonló szitu !
2017. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha rosszmájú akarnék lenni azt mondanám alapból fura hogy b*zee vagy:-) Amúgy semmi baj ezzel. Inkább legyél romantikus meleg mint fűvel-fával szexelő idióta. A legjobbakat!
2017. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa.
2017. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, amire te vágysz, az a bromance. Azt jelenti, hogy két pasi között egyfajta testvéri kötelék van, ami nagyon szoros. Nincs sok különbség a bromance és a párkapcsolat között, max az, hogy nincs se szex, se csókolózás.
2017. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De én akarok szexet és csókolózást :D
2017. dec. 27. 22:55
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
De amiket akarsz az konkrétan a párkapcsolat leírása. Vagy akkor neked mitől nem lenne az? Szerintem egyszerűen nem mered magadnak bevallani hogy a fiúkat (is) szereted.
2017. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azért mert egy fiúval nem érezném kényelmesen magam párkapcsolatban... Ha igazi lenne akkor ez nem tetszene ezért nem akarom... De ha tudom hogy megjátsza, akkor tetszik mivel tudom, hogy nem lesz belőle semmi :D
2017. dec. 28. 00:16
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább onnan fúj a szél, hogy vágysz egy párkapcsolatra, annak minden szépségével együtt, azonban a kapcsolattal járó kötelességeket (hűség) nem akarod betartani, s így, bár gyakorlatilag párkapcsolatban vagy, "hivatalosan" nem, így oda mész, ahová akarsz. :-)

Bár ha szerelmes vagy az adott fiúba, akkor kizárt hogy megcsalod.

2017. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban tényleg fura, hogy amit leírsz hogy szeretnél az valóban egy kapcsolatban van. Talán nem fogadtad el még magad egészen és ezért nem akarnál belemenni, csak úgy csinálni mintha..?
2017. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A csókólózás és az arra való igény a legintimebb egy párkapcsolatban...

A legintimebb, leggyengédebb vágyunk..

Ha erre vágysz egy férfival- akkor később a kapcsolat és az együtt élés is menni fog nyugi...


Ha erre vágysz- akkor nővel ne is számolj mert nem fog menni a kapcsolat...

Ki ne vagyána arra hogy egy neki tetsző srác olyan dolgokat mondjon amitől elolvad...?

Ezt hívják Szerelemnek.............

2017. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!