Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy arab ismerősöm azt mondta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy arab ismerősöm azt mondta ha ő azt hinne hogy meleg akkor pszihológushoz kéne fordulnia aki meggyógyítja. Tényleg “meg tudja gyógyítani” a pszihológus azt aki ezzel hozzá fordul?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán nem muszlim pszihológus foglalkozik ilyenekkel?

2019. márc. 24. 12:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!Azért ez nem teljesen igaz.

Nem akar minden meleg megváltozni.

Én nem akarnék heteró lenni,akkor sem,ha lehetne.


Nekem jó így.


Nem csak egyféleképpen lehet élni az életet,és ha heteró vagy,az sem jelenti azt,hogy úgy kell élned,mint a többségnek.

2019. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem szól, én írtam előtted.

Nem azt írtam, hogy meg akarok változni, de a legtöbb meleg, ahogy én is, mikor beleestnk a serdülőkorba, küzdőttünk ellene, mikor még nem fogadtuk el magunkat.

És bármennyire is próbáltunk megváltozni, nem sikerült.


De mondjuk most már nem is bánom én sem.

2019. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem a vallása miatt kell lélekdokihoz fordulnia. Amugy meg siman kivegzik
2020. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!