Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják ezt ilyen sokan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják ezt ilyen sokan?

Figyelt kérdés
Amikor valaki azt kérdezi, hogy felvállalja-e a homoszexualitását, vagy biszexualitását egyből jönnek a válaszok, hogy "ez nem tartozik senkire" miért kell reklámozni" "magánügy" miközben az emberek, ha kicsit jobban összebarátkoznak valakivel, vagy kialakul pl. gimiben, egyetemen, munkahelyen egy baráti társaság pillanatok alatt szóba kerülhet, hogy kinek milyen az esete, van-e kapcsolata, stb... Szóval az, hogy az embereket az ilyesmi nem érdekli, szerintem egyáltalán nem igaz, és nem lehet állandóan titkolózni.

2019. márc. 24. 12:23
1 2
 1/14 StevenUp ***** válasza:
5%

Mert az emberek szèpèrzèkèt zavarja ... Nem tudom miért én pl nem keresem a homik társaságát de akárhányszor leült közénk egy b**i mindig kínos lett a társalgás mert mindenki arra vigyázott hogy nehogy megbántsa a homit...


Ezt nem bántásból írom csak mutatok egy okot.

2019. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 DominikX ***** válasza:
71%

Jezusom ma igen sok homofób válaszadó van. Mi történt az emberekkel? 😂


#2 nem tudom, hogy milyen a ti “társaságotok”, de egy haveri beszélgetésnél mire kellene figyelni? 😂 általában normaális dolgokról szoktak az emberek beszélgetni 😂

-Hova mentek nyáron kirándulni?

- Tudod oda a b...khoz.

Ilyen egy konverzácio nálatok? Ha igen, akkor szerintem az a meleg ember a legkevésbé szánalmas a csoportban.

22/F

2019. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Kíváncsi lennék a nagy homofóbok mit tennének ha a gyerekük állna eléjük hogy a férfiakat, nőket szereti. Kivágnák a házból mert b... nem illik a családba. Vagy inkább vágjon egy nőt át egy meleg férfi csak azért mert a hozzátok hasonlók miatt nem meri vállalni magát? Vagy mit szólnátok ha a feleségetek csak a társadalmi elfogadás hiánya miatt lenne veletek, de amúgy már a jelenlétetektől hányni tudna?
2019. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

A kérdés engem is foglalkoztat.

Az hogy sokak szerint az intimitás a 4 fal közé való, mások miért vájkálnak nyilvánosan a másim magánéletében?

Gondolok itt arra, mikor a kollégák kérdezik, hogy van-e család, gyerek, barátnő?

2019. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 StevenUp ***** válasza:
6%

Mivel nem tervezek családot így pont nem izgat a gyerekem sorsa mert jelenlegi hozzáállásomat tekintve nem is lesz


Ha meg mègiscsak lesz akkor tuti nem lesz homokos ebben biztos vagyok... Nem azért mert tűzzel vassal tiltanám tőle csak megtanítanám csajozni és amikor nőről nőre ugrál és jól esik neki akkor hidd el nem fog arra gondolni hogy meleg lenne :D


De most viccen kívül ugyanazt mondanám neki amit az én anyám is mondott :


Öt nem érdekli hogy homokos vagyok e vagy sem (nem vagyok mielőtt bárki kiforgatná a szavaimat csak egyik beszélgetés során poènból feldobtam a kérdést hogy mi lenne ha...) Csak ne az utcán csináljam és ne előtte a többi nem érdekli...


Na kb én is így vagyok ezzel :)

2019. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Ja tehát a melegség megoldása meg kell tanítani csajozni. Eddig is tudtam, hogy nagyon sok idióta él ebben az országban de mindig rácsodálkozok hogy igen mindig van lejjebb. Az látszódik is, hogy nem sok szeretet kaptál anyádtól, azért beszélsz így a nőkről.
2019. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1%

Ez olyan mint a rasszizmus, ha valaki nem szeretné hq mondjuk migránsokkal telne meg az órszág az = rasszista.

Ha valaki nem szeretne meleg barátot a társaságban az egyből homofób, engem nem érdekelnek az ő dolguk, de havernek nem kell, ha ettöl homofóbnak tartanak hát jó, leszarom

2019. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És pontosan miért is nem fogadnál el egy meleget barátnak? Mert nem lehet vele csajozni, vagy nőkről beszélni? Vagy mert undorítónak tartod amit csinál a 4 fal között? De hát az, hogy a 4 fal között ki mit csinál az mindenki magánügye nem? Akkor innentől vissza lehet kanyarodni a kérdésemre...
2019. márc. 24. 13:34
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
#7 honnan szabadultal stevenup?
2019. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem bántásból írja, de azért tele rakja a szövegét b_zival, homival meg egyéb bántó szöveggel 🤭 Ilyen buta embernek ne is legyen gyereke, még véletlenül sem.
2019. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!